Tavo rezultatai:

Mišinys energijai

Tai augalinės kilmės baltymų ir mineralų šaltinis, paruošiantis organizmą aktyviai dienai. Šis produktas siekia užtikrinti, kad organizmas būtų aprūpintas baltymais, antioksidantais bei energiją stimuliuojančių savybių turinčiais produktais, tokiais kaip maca ir kakava. Šis mišinys jūsų jogurtus, košes ar tiesiog stiklinę pieno paįvairins šokolado ir cinamono skoniu.

Mišinys imunitetui

Mišinuke esantys reishi grybų milteliai suaktyvina imuninę sistemą, o stiprūs antioksidantai – ciberžolė, cinamonas ir imbieras, apsaugo organizmą nuo oksidacinio streso. Mišinukas yra imbiero ir cinamono skonio, todėl sumaišius jį su šiltu augaliniu pienu pasigaminsite cinamono ir imbiero skonio latte.

Kaip naudoti šiuos mišinukus kartu?

Energijai mišinuką galima naudoti kasdien, kai reikia papildomos energijos, prieš ar po sporto, arba, kai norisi ko nors saldaus. Mišinukas imunitetui yra stipresnis dėl jame esančių reishi grybų miltelių, tad jį rekomenduojame gerti 2-3 kartus per savaitę gerai sumaišius su šiltu augaliniu pienu.

Jums rekomenduojami produktai:

Energijai

Augalinės kilmės supermaisto ingredientų mišinys, turintis energijos suteikiančių savybių.

Turime

18.80

20 porcijų | 250 g pakuotė

Imunitetui

Imbiero ir cinamono skonio supermaisto mišinys gausus antioksidantų, reishi grybų ir mineralų imunitetui stiprinti.

Turime

18.90

30 porcijų | 200 g pakuotė

-10%

Šį mišinuką rasite rinkinyje Aktyvumui
Užsisakant rinkinį Aktyvumui, kurį sudaro mišinukai energijai, žarnynui ir imunitetui, gausite 80 porcijų supermaisto 10% pigiau. Mišinukus galima vartoti kartu ir derinti pagal savo poreikius.

57.00 51.30-10%

Turime

    Krepšelis
    Krepšelis dar tuščias.