Tavo rezultatai:

Mišinys energijai

Tai baltymų ir mineralų šaltinis, paruošiantis organizmą aktyviai dienai. Šis produktas siekia užtikrinti, kad aktyvios dienos metu, mūsų organizmas būtų aprūpintas baltymais, antioksidantais bei energiją stimuliuojančių savybių turinčiais produktais. Šis mišinys jūsų jogurtus, košes ar tiesiog stiklinę pieno paįvairins šokolado ir cinamono skoniu.

Mišinys žarnynui

Tai antioksidantų ir skaidulų mišinys žarnyno ir virškinimo veiklai suaktyvinti. Šis derinys siekia maitinti gerąsias mūsų žarnyno bakterijas, naudojant Omega 3 riebiąsias rūgštis ir skaidulas. Mišinys nudažys jūsų kokteilius sodriai žalia spalva ir svarbiausia, palepins jūsų žarnyną kasdien.

Kaip naudoti šiuos mišinukus kartu?

Mišinuką žarnynui rekomenduojame naudoti po 2 šaukštelius kasdien sumaišius su vandeniu arba įsidėjus į vaisių kokteilius. Tuo tarpu, energijai mišinuką siūlome naudoti pagal poreikį, kai reikia papildomos energijos, prieš ar po sporto, arba, kai norisi ko nors saldaus.

 

Jums rekomenduojami produktai:

Energijai

Augalinės kilmės supermaisto ingredientų mišinys, turintis energijos suteikiančių savybių.

Turime

17.90

20 porcijų | 250 g pakuotė

Žarnynui

Augalinės kilmės supermaisto ingredientų mišinys mūsų žarnyno veiklai.

Turime

18.70

30 porcijų | 200 g pakuotė

-10%

Šie mišiniai yra rinkinyje aktyvumui

Užsisakant rinkinį žarnynui, energijai ir imunitetui, gausite 80 porcijų supermaisto 10% pigiau, o siuntimą dovanojame mes.

Turime