Tavo rezultatai:

Mišinys skaisčiai odai

Tai riebiųjų rūgščių ir antioksidantų supermaisto mišinys, kuris skatina odos švytėjimą iš vidaus. Skaidulos šiame mišinuke maitina gerąsias mūsų žarnyno bakterijas, o tokie ingredientai kaip mėlynės, bruknės ir ciberžolė padeda sumažinti uždegiminius procesus mūsų odoje. Mišinukas yra cinamono ir uogų skonio, todėl puikiai tinka įsidėti į košę, jogurtus, kokteilius ar tiesiog naudoti su augaliniu pienu.

Mišinys energijai

Tai baltymų ir mineralų šaltinis, paruošiantis organizmą aktyviai dienai. Šis produktas siekia užtikrinti, kad aktyvios dienos metu, mūsų organizmas būtų aprūpintas baltymais, antioksidantais bei energiją stimuliuojančių savybių turinčiais produktais. Šis mišinys jūsų jogurtus, košes ar tiesiog stiklinę pieno paįvairins šokolado ir cinamono skoniu.

Kaip naudoti šiuos mišinukus kartu?

Mišinuką odos švytėjimui rekomenduojame naudoti po 2 šaukštelius kasdien, įsidedant į jogurtą, košes, vaisių kokteilius ar tiesiog su vandeniu. Tuo tarpu, mišinuką energijai siūlome naudoti pagal poreikį: kai reikia papildomos energijos, prieš ar po sporto, arba, kai norisi ko nors saldaus.

Jums rekomenduojami produktai:

Skaisčiai odai

Supermaisto mišinys gausus skaidulų, antioksidantų ir vitamino C, puoselėjantis odos švytėjimą iš vidaus.

Turime

19.40

30 porcijų | 200 g pakuotė

Energijai

Augalinės kilmės supermaisto ingredientų mišinys, turintis energijos suteikiančių savybių.

Turime

18.80

20 porcijų | 250 g pakuotė

-15%

Šį mišinuką rasite rinkinyje Švytėjimui
Užsisakant rinkinį Švytėjimui, kurį sudaro mišinukai odai, žarnynui ir energijai, gausite 80 porcijų supermaisto 10% pigiau. Mišinukus galima vartoti kartu ir derinti pagal savo poreikius.

57.50 51.75-10%

Turime

    Krepšelis
    Krepšelis dar tuščias.