Tavo rezultatai:

Mišinys skaisčiai odai

Tai riebiųjų rūgščių ir antioksidantų supermaisto mišinys, kuris skatina odos švytėjimą iš vidaus. Skaidulos šiame mišinuke maitina gerąsias mūsų žarnyno bakterijas, o tokie ingredientai kaip mėlynės, bruknės ir ciberžolė padeda sumažinti uždegiminius procesus mūsų odoje. Mišinukas yra cinamono ir uogų skonio, todėl puikiai tinka įsidėti į košę, jogurtus, kokteilius ar tiesiog naudoti su augaliniu pienu.

Mišinys imunitetui

Mišinuke esantys reishi grybų milteliai suaktyvina imuninę sistemą, o stiprūs antioksidantai – ciberžolė, cinamonas ir imbieras, apsaugo organizmą nuo oksidacinio streso. Mišinukas yra imbiero ir cinamono skonio, todėl sumaišius jį su šiltu augaliniu pienu pasigaminsite cinamono ir imbiero skonio latte.

Kaip naudoti šiuos mišinukus kartu?

Mišinuką odos švytėjimui rekomenduojame naudoti po 2 šaukštelius kasdien, įsidedant į jogurtą, košes, vaisių kokteilius ar tiesiog su vandeniu. Mišinukas imunitetui yra stipresnis dėl jame esančių Reishi grybų miltelių, tad jį rekomenduojame gerti 2-3 kartus per savaitę gerai sumaišius su šiltu augaliniu pienu.

Jums rekomenduojami produktai:

Skaisčiai odai

Supermaisto mišinys gausus skaidulų, antioksidantų ir vitamino C, puoselėjantis odos švytėjimą iš vidaus.

Turime

18.90

30 porcijų | 200 g pakuotė

Imunitetui

Imbiero ir cinamono skonio supermaisto mišinys gausus antioksidantų, reishi grybų ir mineralų imunitetui stiprinti.

Turime

18.60

30 porcijų | 200 g pakuotė

-10%

Šie mišinukai yra rinkinyje atsparumui

Užsisakant rinkinį odai, energijai ir imunitetui, gausite 80 porcijų supermaisto 10% pigiau, o siuntimą dovanojame mes.

 

Turime