Tavo rezultatai:

Mišinys skaisčiai odai

Tai riebiųjų rūgščių ir antioksidantų supermaisto mišinys, kuris skatina odos švytėjimą iš vidaus. Skaidulos šiame mišinuke maitina gerąsias mūsų žarnyno bakterijas, o tokie ingredientai kaip mėlynės, bruknės ir ciberžolė padeda sumažinti uždegiminius procesus mūsų odoje. Mišinukas yra cinamono ir uogų skonio, todėl puikiai tinka įsidėti į košę, jogurtus, kokteilius ar tiesiog naudoti su augaliniu pienu.

Mišinys žarnynui

Tai antioksidantų ir skaidulų mišinys žarnyno ir virškinimo veiklai suaktyvinti. Šis derinys siekia maitinti gerąsias mūsų žarnyno bakterijas, naudojant Omega 3 riebiąsias rūgštis ir skaidulas. Mišinys nudažys jūsų kokteilius sodriai žalia spalva ir svarbiausia, palepins jūsų žarnyną kasdien.

Kaip naudoti šiuos mišinukus kartu?

Šie mišiniai yra puikus derinys puoselėti jūsų švytėjimą iš vidaus. Kaip žinome, skaisti oda prasideda mūsų žarnyne, tad svarbu pradėti būtent nuo jo. Mišinukus rekomenduojame naudoti kartu reguliariai. Kadangi jų skoniai skiriasi, rekomenduojame juos kartu naudoti su vaisių kokteiliais, arba abu mišinukus naudoti atskirai dienos eigoje, po 2 šaukštelius kiekvienos produkto.

Jums rekomenduojami produktai:

Skaisčiai odai

Supermaisto mišinys gausus skaidulų, antioksidantų ir vitamino C, puoselėjantis odos švytėjimą iš vidaus.

Turime

18.90

30 porcijų | 200 g pakuotė

Žarnynui

Augalinės kilmės supermaisto ingredientų mišinys mūsų žarnyno veiklai.

Turime

18.70

30 porcijų | 200 g pakuotė

-10%

Šie mišinukai yra rinkinyje švytėjimui

Užsisakant rinkinį odai, žarnynui ir energijai, gausite 80 porcijų supermaisto 10% pigiau, o siuntimą dovanojame mes.

Turime