20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Ciklo rinkinys

Sudarytas iš mišinukų Skaisčiai odai, Hormonų balansui ir Kolageno skatinimui rinkinys siekia puoselėti jūsų vidinį švytėjimą.

74,20  66,78 -10%

85 porcijų

Turime

Apie rinkinį
Šis rinkinys siekia rūpintis jūsų gera savijauta viso ciklo metu. Mišinys Skin Glow puoselės odos sveikatą, ypač kai ji yra kaprizingesnė PMS metu, o Collagen Boost suteiks reikiamų vitaminų ir mineralų stipriems plaukams. Balance mišinukas padės puoselėti hormonus iš vidaus ir sušvelninti nuotaikų svyravimus.
Mišinukų sudedamosios dalys
Skaisčiai odai: malti linų sėmenys, moliūgai, ceilono cinamonas (Cinnamomum verum), mėlynės, ciberžolė, bruknės, malpigijos uogos (acerola).

Balansui: malti linų sėmenys, brokoliai, peruvinė pipirnė (maca, Lepidium meyenii), topinambai, migdomoji vitanija (ašvagandos šaknis, Withania somnifera), mėta, neaktyvių mielių dribsniai.

Kolageno skatinimui: ispaniško šalavijo (chia) sėklos, juodieji serbentai, malpigijos uogos (acerola vyšnios), neaktyvių mielių dribsniai, cinko acetatas.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Kaip naudoti?

Mūsų mišinukai yra natūralios sudėties ir neturi koncentruotų vieno ingrediento porcijų, todėl juos galima naudoti kartu.

Mišinukus Skaisčiai odai ir Balansui rekomenduojame naudoti reguliariai. Jei paraleliai naudojate mišinuką Kolageno skatinimui, jį galima naudoti kas antrą dieną.

Rekomenduojame neviršyti 2.5 šaukšto bendro mišinukų kiekio per dieną. 

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje.

+30000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

“Pradėjus naudoti mišinuką, jau po poros savaičių bėrimų ant veido tikrai sumažėjo”

Aš tiesa sakant niekada ir neturėjau didelių problemų su oda, bet pasitaikydavo bėrimų tiek veido tiek pečių srityse, tačiau pradėjus naudoti mišinuką, jau po poros savaičių bėrimų ant veido tikrai sumažėjo, o nuo pečių VISIŠKAI DINGO, praėjo jau daugiau nei pusė metų, bėrimai negrįžo. Esu be galo dėkinga dailyspoon💛

Kamilė apie mišinuką Odai:

“Naudoju rytais ir tikrai jaučiu, kad turiu energijos visai dienai!”

Išnaudojau pirmąjį savo mišinuką energijai. Ir ką galiu pasakyti? Užsisaukiau dar! Nustojau žiovauti vidury dienos, dingo mieguistumas. Naudoju rytais ir tikrai jaučiu, kad turiu energijos visai dienai! Labai smagu, kad galima naudoti įvairiais būdais, todėl tikrai neatsibosta nei tas pats maistas, nei tas pats skonis. Rekomenduoju!

Austina apie mišinuką Energijai:

“Bendra organizmo savijauta geresnė, dėl to, manau, geresnė ir emocinė būsena”

Tapo jau nebeatsiejama mano kasdienybės dalimi, dėl kurio jaučiuosi kur kas “lengvesnė”, stengiuosi išgerti daugiau vandens, be to, poreikis užkandžiauti žymiai sumažėjo. Na, o ir šiaip bendra organizmo savijauta geresnė, dėl to, manau, geresnė ir emocinė būsena. Dar labai džiaugiuosi tuo, kad atradusi Jūsų produkciją, atradau ir be galo įdomų naujienlaiškį. Ačiū, kad esate ir kuriate!

Kotryna apie mišinuką Žarnynui:

“Sėdžiu nesusirgusi visą šitą sezoną ir manau, kad tai yra tik mišinuko dėka”

Kaip užtikau jūsų puslapį iškarto žinojau, kad man reikia mišinuko (o ypač pati labai domiuosi visais superfoods/micronutrients) taigi žinojau, kad jūsų brand’as yra butent man! Na dabar dar sėdžiu nesusirgusi visą šitą sezoną ir manau, kad tai yra tik mišinuko dėka (nes šiaip sergu visados kai tik pasikeičia metų laikas) Taigi ačiū jums labai!

Monika apie mišinuką Imunitetui:

Easy to use
Paprasta naudoti
Created by nutritionist
Sukurta mitybos specialistės
Only natural ingredients
Natūralūs ingredientai
100% vegan
100% veganiška
No added sugar
Be pridėtinio cukraus
No artificial additives
Be dirbtinių priedų
Gluten & Dairy Free
Be glitimo ir pieno produktų

Kokios yra šių mišinių savybės?

Skaisčiai Odai

Supermaisto mišinys, gausus skaidulų, antioksidantų ir vitamino C, odos švytėjimo puoselėjimui iš vidaus.

Kelionė link gražios odos prasideda iš vidaus. Odos švytėjimui skatinti atrinkome supermaisto produktus, gausius antioksidantų, riebiųjų rūgščių bei vitamino C.
Šis uogų ir cinamono skonio mišinukas užtikrins, kad dienos metu jūsų oda būtų palepinta maistingais ingredientais.

Daugiau informacijos

Balansui

Sukurtas moterų moterims. Šis supermaisto mišinukas natūraliu būdu puoselės hormonų balansą.

Hormonai daro įtaką mūsų miego kokybei, nuotaikų kaitai, energijai, svoriui, odos ir plaukų sveikatai. Tad, jų balanso palaikymas yra ypač svarbus kokybiškam gyvenimui.
Šis mėtinio skonio supermaisto mišinys padės gauti medžiagas iš natūralių ingredientų, kurios yra žinomos dėl teigiamos naudos mūsų hormonams, nuotaikai ir PMS simptomų švelninimui.

Daugiau informacijos

Kolageno Skatinimui

Supermaisto mišinys, gausus Omega 3 riebiųjų rūgščių, vitamino C, B ir cinko, kolageno gamybos skatinimui, plaukų ir nagų sveikatos puoselėjimui.

Kolagenas yra ypač svarbus struktūrinis odos bei sąnarių komponentas, susijęs ir su nagų bei plaukų gerove. Mišinuke esantis vitaminas C skatina kolageno gamybą, nagų ir plaukų sveikatai pagelbės ir cinkas kartu su B grupės vitaminais.
Dar viena šauni savybė – juodųjų serbentų skonis, kurio dėka mišinukas taps sveikesne saldaus gėrimo alternatyva.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Mišinukai yra natūralios sudėties ir neturi koncentruotų porcijų, tad juos galima naudoti kartu. Siūlome dieną pradėti su mišinuku for Balance sumaišius jį su augaliniu pienu, o tuomet dienos eigoje įsidėti for Skin Glow į kokteilius, košes, jogurtus. Mišinuką for Collagen Boost kada patogu galima susimaišyti su vandeniu – taip gausite juodųjų serbentų limonadą. 

Turime

Krepšelis
Krepšelis dar tuščias.