20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Rinkinys aktyvumui

Sudarytas iš mišinukų Atsistatymui, Žarnynui ir Energijai.

69,30  62,37 -10%

85 porcijos

Turime

Apie rinkinį

Rinkinys Aktyvumui padės jums palepinti žarnyną natūralių produktų pagalba, suteiks energijos, papildydamas jūsų dienas baltymais ir antioksidantais ir padės kūnui atsistatyti po fizinės veiklos augalinių baltymų ir adaptogenų pagalba.

Mišinukų sudedamosios dalys

Atsistatymui: žirnių baltymai, migdolų baltymai, moliūgų sėklų baltymai, MCT kokosų aliejus, kordicepso grybai, bananai, maca šaknis, baobabai, reishi grybai, saldžiavaisis pupmedis, acerola vyšnios.

Žarnynui: ispaniško šalavijo (chia) sėklos, topinambai, špinatai, imbieras (Zingiber officinale), plokščioji vingrūnė (spirulina), ceilono cinamonas (Cinnamomum verum). 

Energijai: moliūgų sėklų augaliniai baltymai, bananai, kakava, peruvinė pipirnė (maca, Lepidium meyenii), guarana (gvaraninė paulinija), reishi grybai (tikrinis blizgutis), ceilono cinamonas (Cinnamomum verum). 

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Kaip naudoti?

Mūsų mišinukai yra natūralios sudėties ir neturi koncentruotų vieno ingrediento porcijų, todėl juos galima naudoti kartu.

Mišinuką Atsistatymui rekomenduojame naudoti po aktyvios fizinės veiklos.
Mišinuką Žarnynui rekomenduojame naudoti reguliariai.
Mišinuką Energijai siūlome rinktis prieš/po treniruotės, kai trūksta energijos ar kai norisi ko saldaus.

Rekomenduojame neviršyti 2.5 šaukšto bendro mišinukų kiekio per dieną.  

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje.

+30000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

“Pradėjus naudoti mišinuką, jau po poros savaičių bėrimų ant veido tikrai sumažėjo”

Aš tiesa sakant niekada ir neturėjau didelių problemų su oda, bet pasitaikydavo bėrimų tiek veido tiek pečių srityse, tačiau pradėjus naudoti mišinuką, jau po poros savaičių bėrimų ant veido tikrai sumažėjo, o nuo pečių VISIŠKAI DINGO, praėjo jau daugiau nei pusė metų, bėrimai negrįžo. Esu be galo dėkinga dailyspoon💛

Kamilė apie mišinuką Odai:

“Naudoju rytais ir tikrai jaučiu, kad turiu energijos visai dienai!”

Išnaudojau pirmąjį savo mišinuką energijai. Ir ką galiu pasakyti? Užsisaukiau dar! Nustojau žiovauti vidury dienos, dingo mieguistumas. Naudoju rytais ir tikrai jaučiu, kad turiu energijos visai dienai! Labai smagu, kad galima naudoti įvairiais būdais, todėl tikrai neatsibosta nei tas pats maistas, nei tas pats skonis. Rekomenduoju!

Austina apie mišinuką Energijai:

“Bendra organizmo savijauta geresnė, dėl to, manau, geresnė ir emocinė būsena”

Tapo jau nebeatsiejama mano kasdienybės dalimi, dėl kurio jaučiuosi kur kas “lengvesnė”, stengiuosi išgerti daugiau vandens, be to, poreikis užkandžiauti žymiai sumažėjo. Na, o ir šiaip bendra organizmo savijauta geresnė, dėl to, manau, geresnė ir emocinė būsena. Dar labai džiaugiuosi tuo, kad atradusi Jūsų produkciją, atradau ir be galo įdomų naujienlaiškį. Ačiū, kad esate ir kuriate!

Kotryna apie mišinuką Žarnynui:

“Sėdžiu nesusirgusi visą šitą sezoną ir manau, kad tai yra tik mišinuko dėka”

Kaip užtikau jūsų puslapį iškarto žinojau, kad man reikia mišinuko (o ypač pati labai domiuosi visais superfoods/micronutrients) taigi žinojau, kad jūsų brand’as yra butent man! Na dabar dar sėdžiu nesusirgusi visą šitą sezoną ir manau, kad tai yra tik mišinuko dėka (nes šiaip sergu visados kai tik pasikeičia metų laikas) Taigi ačiū jums labai!

Monika apie mišinuką Imunitetui:

Easy to use
Paprasta naudoti
Created by nutritionist
Sukurta mitybos specialistės
Only natural ingredients
Natūralūs ingredientai
100% vegan
100% veganiška
No added sugar
Be pridėtinio cukraus
No artificial additives
Be dirbtinių priedų
Gluten & Dairy Free
Be glitimo ir pieno produktų

Kokios yra šių mišinių savybės?

Atsistatymui
Daugiau nei baltymai. Supermaisto formulė skirta kūno atsistatymui po aktyvios veiklos ir raumenų augimui palaikyti natūralių ingredientų pagalba.

Dažnai sporto papilduose matome 99% baltymų ir likusį procentą skirtą saldikliams. Tačiau kūnui atsigauti reikia daugiau. Į šį mišinį įtraukėme visą supermaisto čempionų lygą – tris augalinės kilmės baltymus, du adaptogeninius grybus ir šešis natūralius vitaminų, mineralų ir energijos šaltinius. Viskas fokusuota į kūno atstatymą po aktyvios veiklos. Jokio sintetinio skonio ar saldiklių. Tik maistinga ir suprantama sudėtis, kurios ingredientus pavyks perskaityti iš pirmo karto.

Daugiau informacijos

Žarnynui

Supermaisto mišinys, gausus antioksidantų, skaidulų ir mineralų gerai žarnyno ir virškinimo veiklai.

Maždaug 70% mūsų imuniteto slypi žarnyne, tad ypatingai svarbu nuolat rūpintis jo gerove. Šis mišinukas palepins jūsų žarnyną skaidulomis, Omega 3 rūgštimis, prebiotikais bei mineralais. Nudažydamas jūsų kokteilius sodriai žalia spalva mišinukas taip pat suteiks jiems lengvą cinamono poskonį.

Daugiau informacijos

Energijai
Supermaisto mišinys, gausus augalinės kilmės baltymų, mineralų ir maca šaknies, organizmo aprūpinimui energija.

Norint nepritrūkti energijos aktyvios dienos metu, svarbu organizmą aprūpinti baltymais, mineralais antioksidantais bei energiją stimuliuojančių savybių turinčiais produktais. Šis mišinukas ne tik padės sumažinti nuovargį, bet ir paįvairins jūsų jogurtus, košes ar tiesiog stiklinę pieno šokolado ir cinamono skoniu.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Mūsų mišinukai yra natūralios sudėties ir neturi koncentruotų vieno ingrediento porcijų, todėl juos galima naudoti kartu.
Mišinuką Atsistatymui rekomenduojame naudoti po aktyvios fizinės veiklos.
Mišinuką Žarnynui rekomenduojame naudoti reguliariai.
Mišinuką Energijai siūlome rinktis prieš/po treniruotės, kai trūksta energijos ar kai norisi ko saldaus.

Turime

Krepšelis
Krepšelis dar tuščias.