Ceremoninė matcha su šluotele | Daily Spoon
Supermaisto rinkinys virškinimui, imunitetui, energijai

Ceremoninė matcha su šluotele

Į rinkinį įeina ceremoninė matcha arbata ir bambukinė šluotelė.

34,80 

30 porcijų | 30 g

Turime

Apie rinkinį

Aukščiausios kokybės sodraus ir natūraliai saldaus skonio tradicinė japoniška ceremoninė matcha skirta gerti kaip arbata, tik užpylus vandeniu. Jos sudėtyje esantys antioksidantai, kofeinas ir L-teaninas suteiks stabilios energijos be jos kritimo, o tai leis lengviau susikaupti ir atlikti dienos darbus. Rinkinyje esanti natūrali bambukinė šluotelė padės patirti autentišką japoniškos arbatos ceremoniją namuose.

Sudedamosios dalys

Ceremoninė matcha: 100% Gokou žaliosios matcha arbatos milteliai.

Kaip naudoti?

Ceremoninė matcha yra skirta naudoti tiesiog su vandeniu: pro sietelį į puodelį beriame vieną arbatinį šaukštelį – tai padės išvengti gumulėlių, nes aukštos kokybės matcha turi kreminę tekstūrą.

Užpilame nedideliu kiekiu karšto (bet ne verdančio) vandens (50ml) ir gerai išmaišome su šluotele – kai nelieka gumulėlių, pilame kiek norime vandens ir/ar pieno, ledukų.

Apie mus kalba

+60 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

Kaip naudoti?

Pro sietelį į puodelį beriame vieną arbatinį šaukštelį – tai padės išvengti gumulėlių, nes aukštos kokybės matcha turi kreminę tekstūrą. Užpilame nedideliu kiekiu karšto (bet ne verdančio) vandens (50ml) ir gerai išmaišome su šluotele – kai nelieka gumulėlių, pilame kiek norime vandens ir/ar pieno, ledukų.

Turime