Kodėl supermaistas

ir kaip viskas prasidėjo?

Daily Spoon projekto idėja pradėjo vystytis pradėjus studijas. Užteko pirmo kurso nesubalansuotos mitybos, kad pradėčiau jausti energijos trūkumą, besikeičiančias kūno linijas ir sulaukčiau klausimų, kodėl atrodau pavargusi. Pradėjau skaityti ir ieškoti sprendimų, tačiau su informacijos pertekliumi, atėjo ir nenusisekę bandymai.

Detoksikacinės arbatos ir lentynoje saugiai laikomos chia sėklos neatnešė norimų rezultatų. Nematydama greitų pokyčių, ieškodavau kitos ,,stebuklingos piliulės”, tačiau šiame procese gerų įpročių ugdyti man nepavyko.
Pradėjau į informaciją žiūrėti kritiškiau ir būti sau atlaidesnė. Svarbiausias žingsnis buvo užtikrinti, kad mano maisto racionas būtų visapusiškas. Tai dariau nusipirkusi begales IKEA stiklainių ir juos užpildžiusi sėklomis, įvairiais supermaisto milteliais bei kurdama naujus receptus.
Oda tapo skaistesnė, dienos pilnesnės energijos, sumažėjo cukraus poreikis, o to pasekoje buvo lengviau reguliuoti ir svorį. Tai tik patvirtino, kad norimi rezultatai gali kilti net iš šaukštelio dydžio pokyčių mūsų dienoje.

Žiūrėdama į rinkoje siūlomus greitus arba miglotos naudos sprendimus, norėjau matyti tokį produktą, kuris fokusuojasi į vartotojo norimą efektą bei yra atviras dėl teikiamos naudos mūsų organizmui. Taip gimė Daily Spoon.

Radvilė, Daily Spoon bendraįkūrėja

Your Cart
0