present

Kodėl supermaistas

ir kaip viskas prasidėjo?

Daily Spoon projekto idėja pradėjo vystytis pradėjus studijas. Užteko pirmo kurso nesubalansuotos mitybos, kad pradėčiau jausti energijos trūkumą, besikeičiančias kūno linijas ir sulaukčiau klausimų, kodėl atrodau pavargusi. Pradėjau skaityti ir ieškoti sprendimų, tačiau su informacijos pertekliu, atėjo ir nenusisekę bandymai.

Apie mus

Detoksikacinės arbatos ir lentynoje saugiai laikomos chia sėklos – stebėtinai, neatnešė norimų rezultatų. Nematant greitų pokyčių, ieškodavau kitos “stebuklingos piliulės”, tačiau šiame procese įpročių ugdyti man nepavyko.
Pradėjau į informaciją žiūrėti kritiškiau ir būti sau atlaidesnė. Svarbiausias žingsnis buvo užtikrinti, kad mano maisto racionas yra visapusiškas. Tai dariau nusipirkusi begalęs IKEA stiklainių ir juos užpildžiusi sėklomis, įvairiais supermaisto milteliais bei kurdama naujus receptus.
Oda tapo skaistesnė, dienos pilnesnės energijos, sumažėjo cukraus poreikis, o to pasekoje buvo lengviau reguliuoti ir svorį. Tai tik patvirtino, kad norimi rezultatai gali kilti net iš šaukštelio dydžio pokyčių mūsų dienoje.
Žiūrėdama į rinkoje siūlomus greitus arba miglotos naudos sprendimus, norėjau matyti tokį produktą, kuris fokusuojasi į vartotojo norimą efektą bei yra atviras dėl teikiamos naudos mūsų organizmui. Taip gimė Daily Spoon.

Radvilė, Daily Spoon bendraįkūrėja

Žinutė nuo Daily Spoon mitybos specialistės

Daily Spoon mišiniai buvo kuriami suderinus kruopščiai atrinktus ingredientus, pagal moksliniuose tyrimuose įrodytą naudą žmogaus organizmui. Taip šie mišiniai leis praturtinti savo mitybą norimam efektui – ar tai būtų odos, žarnyno sveikata ar energijos trūkumo mažinimas.

Apie mus

Susitelkdami į vieną tikslą, galime lengviau praturtinti organizmą reikiamomis medžiagomis. Taip pat, reikia prisiminti, kad mitybos rezultatai slypi pastovume, todėl mišinukai yra lengvai įtraukiami į kasdienę mitybą ir turėtų tapti jos ritualu.

Tautvilė Šliažaitė, Natūropatinės mitybos specialistė

Apie mus

 

@dailySpoon.Stories

Užsiregistruok Daily Spoon naujienlaiškiui!

Gauk kokteilių gidą su receptais maistingesnei dienai ir -10% nuolaidą pirmam apsipirkimui.

Užsiregistruok Daily Spoon naujienlaiškiui!

Gauk kokteilių gidą su receptais maistingesnei dienai ir -10% nuolaidą pirmam apsipirkimui.