Kokteilių gidas ir receptai maistingesnei dienai

Visapusiškos mitybos patarimų šaltinis

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio ir gaukite gidą su receptais, kurie padės jūsų dienas praturtinti vaisių ir daržovių kokteiliais (su gidu atsiųsime ir nuolaidą tavo pirmam Daily Spoon rinkiniui). 

Prisijungus, kas pora savaičių į Tavo pašto dėžutę įkris laiškas, kuris bus pripildytas informacijos apie visapusišką mitybą, receptų ir patarimų, kaip ugdyti šiltesnius santykius su maistu.

Kai informacijos apie visapusišką mitybą tiek daug, mes siekiame palengvinti tavo paieškas ir atrinkti tik patikimuose šaltiniuose rastą informaciją, kuri leis turėti tvirtesnį pagrindą mitybos tema ir lengviau siekti savo norimų rezultatų.

Kas pora savaičių į Tavo pašto dėžutę įkris laiškas, kuris bus pripildytas informacijos apie visapusišką mitybą, receptų ir patarimų, kaip ugdyti šiltesnius santykius su maistu.

Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

Patikima informacija apie mitybą

Maistingų
kokteilių gidas

Laiškas kas dvi
savaites

Susidomėjai? Įvesk savo el. pašto adresą:

Ką rasi Daily Spoon naujienlaiškiuose?

20200422 Daily Spoon 93 1 scaled

Pirmame laiške atsiųsiu kartu su mitybos specialiste kurtą kokteilių gidą su receptais, kurie leis paprasčiausiu būdu praturtinti savo maisto racioną baltymais, antioksidantais ir skaidulomis.

Toliau, stengsiuosi atfiltruoti su mityba susijusią informaciją už Tave, todėl dalinsiuosi glausta, tačiau patikima informacija ir pridėsiu jos šaltinius, kadangi siekiame būti kuo labiau atviresni komunikuodami mitybos tema.

Ir tikrai per daug Tavęs netrukdysiu ir išdirbtus laiškus išsiųsiu tik kas porą savaičių.

Su šypsena už ekrano, 

Radvilė, Daily Spoon įkūrėja

Kokiomis temomis dalinamės?

7 rezultatus atnešantys mitybos įpročiai

Maisto pirkinių krepšelis skaisčiai odai

Kas  detoksikuoja    mūsų kūną?

Visapusiškos pietų dėžutės receptai

Sudomino mūsų temos ir norėtum gauti daugiau panašios informacijos?

Ką sako mūsų prenumeratoriai?

“Naudingi patarimai”

“Išskirtinis naujienlaiškis savo praktiškumu. Naudingi patarimai, sveiki receptai ir puikus dizainas. Išbandžiau jau 4 kokteilio gido receptus, visi labai patiko!”

“Nuoširdu ir praktiška”

“Džiaugiuosi, kad atsiranda įmonių, kurios taip atsakingai komunikuoja mitybos tema, remiasi tyrimais ir įdeda darbo į nuoširdų, bei praktišką komunikavimą.”

“Netikėta staigmena”

“Esu labai patenkinta savo mišinukais, o naujienlaiškis buvo kaip netikėta staigmena, nes labai smagu sulaukti tokių receptų ir patarimų apie mitybą.”

“Informatyvus naujienlaiškis”

“Labai naudingas ir informatyvus naujienlaiškis, ačiū!”

“Trumpas ir informatyvus”

“Labai smagus naujienlaiškis! Puiku kad trumpas ir labai informatyvus.”

Įtikinome? Įvesk savo
el. pašto adresą:

    Krepšelis
    Krepšelis dar tuščias.