20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Rinkinys HAIR

Plaukai per naktį sprindžiu nepaaugs, tačiau šis ritualas gali stipriai prisidėti prie normalios plaukų būklės ir garbanų puoselėjimo. Geriausiam rezultatui rekomenduojame 2-3 kursus, todėl 2 Hair rinkiniui dovanojame 10 % nuolaidą.

69,80  62,80 -10%

60 porcijų

Turime

Apie produktą
Stiprios garbanos priklauso ne tik nuo genų ar išorinės priežiūros. Čia įsiterpia ir mityba – kiek plaukų augimą puoselėjančių medžiagų pavyksta gauti per kraujotaką į plauko folikulo.

Būtinų medžiagų plaukų sveikatai sąrašas nėra trumpas, bet daugelį jų pasisaviname su įvairiapuse mityba. Tačiau būkime sąžiningi – ne visada pavyksta ją tokią palaikyti.

Tad kasdieniu jūsų plaukų puoselėjimu norėjome pasirūpinti mes ir kartu su biochemijos mokslų daktare kibome į darbus.

Nauda
Svarbiausiomis plaukams aminorūgštimis aprūpina keratinas – pagrindinė statybinė medžiaga garbanoms. Čia į parankę šoka ir L-glicinas, kaip pagrindinė kolageno sudedamoji dalis, atsakinga už sėkmingą plauko įsitvirtinimą, bei L-glutaminas, besirūpinantis, kad visos aktyviosios medžiagos būtų įsisavinamos.

Už natūralų plaukų puoselėjimą bus atsakingi bambukų ir granatų ekstraktai, o antioksidantų šaltiniui čia pasirinkome kvercetiną iš japoninių soforų žiedų.

Nepraleidome nei vieno mineralo vešlioms garbanoms užtikrinti, tad vienoje vietoje gausite reikiamą cinko, vario, biotino bei seleno kiekį, kuris palaikys garbanų sveikatą, prisidės prie normalios jų būklės, padės apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Visi mineralai yra aminorūgščių forma geriausiam jų pasisavinimui.

Ir, žinoma, juodieji serbentai – papildomam maistingumui ir natūraliam, gaiviam uogų skoniui.

Sudėtis ir maistingumas
Liofilizuoti juodųjų serbentų milteliai, l-glutaminas, l-glicinas, hidrolizuotas keratinas, bambukų lapų ir stiebo ekstraktas, granatų ekstraktas, kvercetino iš japoninių soforų žiedų ekstraktas, cinko bisglicinatas, vario bisglicinatas, biotinas, l-selenometioninas.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?
Tiesiog sumaišykite vieną porcijos pakelį (7 g) per dieną su stikline vandens (200ml), po maisto.

Naudoti 3-6 mėnesių kursą kartą per metus. Geriausiam medžiagų pasisavinimui produkto nevartoti su kava.

Kokių rezultatų galite tikėtis?
Plaukai per naktį sprindžiu nepaaugs, tačiau šis ritualas gali stipriai prisidėti prie normalios plaukų būklės ir garbanų puoselėjimo.

Garantuojame aukščiausią ingredientų kokybę ir mokslines žinias kuriant šiuos produktus. Siekdami būti atviri tiek apie galimus pasiekti rezultatus naudojant produktą, tiek apie apie jo limitacijas, pabrėžiame, kad kelionėje į sveikatingumą ir gerą savijautą, papildai yra papildoma pagalba. Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu atsižvelgti į visus mūsų organizmo sveikatai įtaką darančius veiksnius, tokius kaip mityba, miegas bei stresas.

Jei vartojate vaistus, prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju. Nevartoti jaunesniems nei 18 metų vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Juodųjų serbentų skonio ritualas

Žarnyno bakterijos
Norėjome, jog šis ritualas neturėtų jokių barjerų naudojimui, tad produktą paruošėme naudoti vienos porcijos pakeliuose ir dirbome ties formule, kuri būtų patogi ir gaivi naudoti tiesiog sumaišius su vandeniu, kad galėtume ritualą su savimi pasiimti visur.

Turime

Your Cart
0