Vitaminų plaukams kursas Hair | Daily Spoon
20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Rinkinys HAIR

Plaukai per naktį sprindžiu nepaaugs, tačiau šis ritualas gali stipriai prisidėti prie normalios plaukų būklės ir garbanų puoselėjimo. Geriausiam rezultatui rekomenduojame 2-3 kursus.

69,80  62,82 -10%

60 porcijų

Turime

Apie produktą
Stiprios garbanos priklauso ne tik nuo genų ar išorinės priežiūros. Čia įsiterpia ir mityba – kiek plaukų augimą puoselėjančių medžiagų pavyksta gauti per kraujotaką į plauko folikulo.

Būtinų medžiagų plaukų sveikatai sąrašas nėra trumpas, bet daugelį jų pasisaviname su įvairiapuse mityba. Tačiau būkime sąžiningi – ne visada pavyksta ją tokią palaikyti.

Tad kasdieniu jūsų plaukų puoselėjimu norėjome pasirūpinti mes ir kartu su biochemijos mokslų daktare kibome į darbus.

Nauda
Svarbiausiomis plaukams aminorūgštimis aprūpina keratinas – pagrindinė statybinė medžiaga garbanoms. Čia į parankę šoka ir L-glicinas, kaip pagrindinė kolageno sudedamoji dalis, atsakinga už sėkmingą plauko įsitvirtinimą, bei L-glutaminas, besirūpinantis, kad visos aktyviosios medžiagos būtų įsisavinamos.

Už natūralų plaukų puoselėjimą bus atsakingi bambukų ir granatų ekstraktai, o antioksidantų šaltiniui čia pasirinkome kvercetiną iš japoninių soforų žiedų.

Nepraleidome nei vieno mineralo vešlioms garbanoms užtikrinti, tad vienoje vietoje gausite reikiamą cinko, vario, biotino bei seleno kiekį, kuris palaikys garbanų sveikatą, prisidės prie normalios jų būklės, padės apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Visi mineralai yra aminorūgščių forma geriausiam jų pasisavinimui.

Ir, žinoma, juodieji serbentai – papildomam maistingumui ir natūraliam, gaiviam uogų skoniui.

Sudėtis ir maistingumas
Liofilizuoti juodųjų serbentų milteliai, l-glutaminas, l-glicinas, hidrolizuotas keratinas, bambukų lapų ir stiebo ekstraktas, granatų ekstraktas, kvercetino iš japoninių soforų žiedų ekstraktas, cinko bisglicinatas, vario bisglicinatas, biotinas, l-selenometioninas.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?
Tiesiog sumaišykite vieną porcijos pakelį (7 g) per dieną su stikline vandens (200ml), po maisto.

Naudoti 3-6 mėnesių kursą kartą per metus. Geriausiam medžiagų pasisavinimui produkto nevartoti su kava.

Kokių rezultatų galite tikėtis?
Plaukai per naktį sprindžiu nepaaugs, tačiau šis ritualas gali stipriai prisidėti prie normalios plaukų būklės ir garbanų puoselėjimo.

Garantuojame aukščiausią ingredientų kokybę ir mokslines žinias kuriant šiuos produktus. Siekdami būti atviri tiek apie galimus pasiekti rezultatus naudojant produktą, tiek apie apie jo limitacijas, pabrėžiame, kad kelionėje į sveikatingumą ir gerą savijautą, papildai yra papildoma pagalba. Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu atsižvelgti į visus mūsų organizmo sveikatai įtaką darančius veiksnius, tokius kaip mityba, miegas bei stresas.

Jei vartojate vaistus, prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju. Nevartoti jaunesniems nei 18 metų vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Juodųjų serbentų skonio ritualas

Žarnyno bakterijos
Norėjome, jog šis ritualas neturėtų jokių barjerų naudojimui, tad produktą paruošėme naudoti vienos porcijos pakeliuose ir dirbome ties formule, kuri būtų patogi ir gaivi naudoti tiesiog sumaišius su vandeniu, kad galėtume ritualą su savimi pasiimti visur.

Turime

Atsiliepimai

18 reviews for Hair

 1. Jūratė

  labai ir aš noriu pasidžiaugti hair ritualu, nes jau po mėnesio naudojimo matau, kad žymiai greičiau ir daugiau paaugo plaukai nei įprastai (matau pagal dažymą) ir tiek daug baby hair! esu maloniai nustebusi 💖

 2. Indrė Patvirtintas pirkėjas

  Baigiu suvartoti trečią pakuotę, o plaukai auga kaip ant mielių. Kovo 6 dieną buvo dažyti plaukai sruogelėmis, o jau dabar akivaizdžiai paaugę apie 1,5 cm. Pačiai nuostaba buvo, nes tiek cm plaukai įgaudavo per 4-5 mėn, o dabar tik beveik per 2 mėn. Baby hair irgi kėrojasi į visas puses. Vaikščiosim tuoj visos kaip ilgaplaukės.

 3. Jolanta

  Myliu myliu myliu. Puikus skonis, lengva naudoti, nes pakeliuose ir aišku labiausiai dėl to, kad pagaliau sustabdė plaukų slinkimą. Ačiū!

 4. Inga

  Galiu pasakyti tiek – jis veikia. Naudojau kelis mėnesius ir turiu visą galvą baby hair. Tai jau laukiu, kada jie dar paaugs ir jau bus dar vėšlesnis plaukai, Kartosiu 🙂

 5. Oksana Patvirtintas pirkėjas

  Puikiai suprantu, kad rezultatams reikia laiko. Pradėjau gerti antrą pakuotę. Plaukai darosi tankesni, blizga, auga greičiau. Skonis puikus, tapo nauju dienos ritualu :), ačiū Jums labai 🙂

 6. Eglė Patvirtintas pirkėjas

  Geriu antrą pakuotę (nusipirkau dar dvi!) kartu su kitais funkciniais maisto papildais nuo plaukų slinkimo. Net kirpėja pastebėjo, kad plaukai labai greit paauga, kai ateinu dažyti šaknų. 🙂 Kita vertus, tie plaukai visur pradėjo gausiau augti, tad net sustabdžiau plaukelių šalinimo lazeriu procedūras, kad nemėtyčiau pinigų. 😀 Reziumė – produktas puikus dėl rezultato, bet irgi pastebiu, kad pavartojus po maisto (kaip nurodyta ant pakuotės) šiek tiek supykina, tad stengiuosi gerti po truputį. 🙂

 7. Valerija

  Sunaudojau kiek daugiau nei pusę pakuotės, todėl stebuklingų rezultatų plaukams dar nesitikiu, tačiau pastebėjau teigiamą poveikį antakiams ir blakstienoms bei bendrai veido odai. Manau, ne atsitiktinumas, nes iš tiesų labai gera produkto sudėtis. Dėl kitų minėto pykinimo, porą kartų pastebėjau ir aš, tačiau tuo metu buvau nevalgius, o vartojant kaip nurodyta, po maisto, viskas tvarkoje. Prie skonio dar sunkiai priprantu, Gut Prime gėrėsi lengviau ir skaniau, tačiau tai nėra labai didėlė problema. Būtinai pirksiu antrą pakuotę.

 8. Karolina Patvirtintas pirkėjas

  Nors esu jūsų produkcijos fanė ir ką išbandau – iškart įsimyliu, su šiuo produktu bandau susidraugauti nuo kalėdų ir tiesa pasakius, labai gaila, bet daugiau nei pusę pakuotės dovanosiu kažkam kitam.. vartojant produktą pirmus kartus galvojau, kad sutapimas jog pykina. Padariau pertrauką, vėl iš bandžiau – rezultatas – ne tik pykino, bet teko ir unitazą apsikabinti… labai gaila, bet grįšiu prie “kolageno”, nes su juo praleidom visą vasarą, o rezultatai nustebino.

 9. Evelina

  Per Kalėdas gavau Hair papildų pakuotę. Gallu pasakyti, kad wow! Užvakar buvau vaistinėje plaukų tyrime, tai pasake, kad retai pas kažką mato tiek daug naujų priaugusių baby hair. Dabar teks ir toliau naudoti 🙂

 10. Akvilė

  Dabar baigiu beveik 1 pakuotę hair papildų, tai galiu prisidėt pasidalinimu, kad tikrai dušo latake matau jų mažiau ir aišku antenyčių priaugę, ilgį šiek tiek galima įžvelgti. Kirpėja dar kažkada patvirtino, kad tai nauji plaukai, o ne nulūžinėję. Tai pradėsiu greit 2 pakuotę ir žiūrėsim kas toliau☺️🤞🏻

 11. Anonimas

  Naudoju jį net ne pilna menesi, liko 5 paketeliai, BET efektas stulbinantis. Man prieš 2,5 m. po vaikelio gimimo labai stipriai išslinko plaukai, vartojau pora vitaminų išgelbeti plaukus, tačiau visai neveikė. Jie mano pasididžiavimas, tad tikrai liūdejau, plaukai per tuos metus kažkiek ataugo. Bet dabar vartojant jūsų šį mišinuką jie pradejo eiti is proto! Antenų belekiek, smilkiniai visiskai užspildę. Stebuklo nesitikejau, bet esu Iabaib sužavėta!

 12. Kristina

  Nežinau ar sutapimas, ar pastebejau tiesiog, bet plaukai atrodo nuo gruodžio pradžios kažkur paaugo smarkiai, nors nereguliariai naudojau jūsų produktą plaukams! Net jei ir sutapimas, vis tiek, manau, naudingos medžiagos gaunamos, kurių šiaip negaunu, tad win-win situacija:))))))

 13. Aurėja

  Po trijų mėnesių nuėjau pas kirpėja ir ji nesuprato iš kur pas mane tiek “baby hair” 😀 tai tikrai apsidžiaugiau, nes prieš tai turėjau plaukų slinkimą. Džiaugiuosi atradus produktą – naudosiu toliau!

 14. Gitana

  Nuostabus produktas. Nusipirkau dėl visapusiškos sudėties, nes dažniausiai plaukų papilduose nėra tai vario, tai cinko – o čia radau viską. Plaukų slinkimas ženkliai sumažėjo, tad tęsiu kursą. Patiko ir gaivus skonis!

 15. Roberta

  Vartojau kelis mėnesius ir greit pradėjo dygt visokie baby hair 😄 bet pirmiausia pastebėjau, kad mažiau bendrai slenka plaukai – tai čia man ramybė atėjo, nes vienu metu buvau jau vos išsigandus

 16. Jūratė

  Pradėjau naudoti prieš penkias dienas, tai, žinoma, kad apie poveikį sunku kalbėti, bet yra vienas įdomus dalykas – išgėrus misšinuko mane kurį laiką pykina.. Nesuprantu, kas galėtų įtakoti. Šiaip nesu iš tų, kurios turi kažkokių alergijų ir pan.. Įdomu, ar taip dar kam nors yra?

 17. Violeta Patvirtintas pirkėjas

  Neduoda 5 zvaigzduciu kol kas, nes papildai plaukams tai galima tiketi labai individualiu rezultatu. Plauku papildu esu isbandzius milijona (kartu priziuriu mityba, lankausi pas gydytojus specialistus ir t.t), bet jokie is ju nepadare stebuklu. Turiu androgenine alopecija, todel nesitikiu, kad sis papildas kazkaip stebuklingai ja isgydys, bet tikiu, kad neleis jai toliau progresuoti. Be abejo, tinkama mityba ir kitos priemones yra butinos. Kol kas sunku matyti pokycius, nes tik ipusejau pirma pakuote. Del skonio galiu patvirtinti – malonus, svelnus melyniu skonio kompotas 🙂

 18. Evelina P

  Kaip partnerė gavau galimybę išbandyti produktą anksčiau ir nuo pirmo gurkšnio jis tapo mano favoritu. Ir nors apie rezultatus kalbėti dar ankstoka gaivus serbentų skonis primenantis naminį limonadą ir patogi kelionėms pakuotė iš karto padarė HAIR mano kasdien laukiamu ritualu.

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(18 pirkėjų atsiliepimai)