Rutina odos švytėjimui | Daily Spoon
Supermaisto rinkinys virškinimui, imunitetui, energijai

Odos švytėjimas

Aknei T zonoje ir odos švytėjimui siūlome mišinuką Odai ir ritualą Gut prime.

103,40  93,06 -10%

80 porcijos

Turime

Apie rinkinį
Odos švytėjimas prasideda žarnyne – tam į pagalbą skirta rutina jį pripildys ingredientų gausa su gerosiomis bakterijomis, vitaminu C, antioksidantais ir omega-3 riebiosiomis rūgštimis – viskuo, ko reikia efektyviai odos priežiūrai iš vidaus.
Sudedamosios dalys
Skaisčiai odai: malti linų sėmenys, moliūgai, ceilono cinamonas (Cinnamomum verum), mėlynės, ciberžolė, bruknės, malpigijos uogos (acerola).

Gut Prime: L-glutaminas, paprastųjų mėlynių uogų milteliai, glicinas, plikųjų malpigijų milteliai, gyvybingos bakterijos Bacillus coagulans 6×109 (2 milijardai vienoje porcijoje), arabinogalaktano iš europinių maumedžių šerdies milteliai, paprastųjų saldymedžių šaknų ekstraktas, kvercetino iš japoninių soforų žiedų ekstraktas, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, tikrųjų alavijų minkštimo milteliai.

Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai

Kaip naudoti?
Naudokite abu reguliariai, po vieną porciją dienoje. Skin glow rekomenduojame susimaišyti su stikline vandens ar augalinio pieno prieš maistą, ar įsidėti į vaisių kokteilius, jogurtą, o Gut prime su stikline vandens jau po maisto.

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje, geriausia – šaldytuve.

Apie mus kalba

+60 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

Kokios yra šių ritualų savybės?

Skaisčiai Odai
Supermaisto mišinys, gausus skaidulų, antioksidantų ir vitamino C, odos švytėjimo puoselėjimui iš vidaus.

Kelionė link gražios odos prasideda iš vidaus. Odos švytėjimui skatinti atrinkome supermaisto produktus, gausius antioksidantų, riebiųjų rūgščių bei vitamino C. Šis uogų ir cinamono skonio mišinukas užtikrins, kad dienos metu jūsų oda būtų palepinta maistingais ingredientais.

Daugiau informacijos

Gut Prime
Mėlynių skonio kasdienis ritualas su gyvybingomis bakterijomis žarnyno ir odos puoselėjimui.

Gera savijauta, odos švytėjimas ir net gi nuotaika priklauso nuo mūsų žarnyno. Ritualas Gut Prime padės susikurti tvirtą pagrindą mikrobiotos klestėjimui. Jame esantys aktyvesni ingredientai kaip gyvosios bakterijos ir ekstraktai, puoselėja žarnyną ir tuo pačiu skatina odos švytėjimą.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Naudokite abu reguliariai, po vieną porciją dienoje. Skaisčiai odai rekomenduojame susimaišyti su stikline vandens ar augalinio pieno prieš maistą, ar įsidėti į vaisių kokteilius, jogurtą, o Gut Prime su stikline vandens jau po maisto.

Turime