Supermaisto plakiklis | Daily Spoon
Minimalistinio dizaino ir itin galingas pieno plakiklis

Supermaisto plakiklis

Minimalistinio dizaino galingas Daily Spoon supermaisto plakiklis.

(13 pirkėjų atsiliepimai)

14,80  12,58 -15%

Turime

Apie produktą

Skaniausias būdas naudoti mišinukus per 10 sekundžių.

Šis plakiklis padės pasigaminti supermaisto latte ar matcha arbatą. Kadangi mišinukai yra gausūs skaidulų, gali būti šiek tiek kaprizingi maišymui šaukšteliu, tačiau šis plakiklis tai išsprendžia.

Su plakiklio pagalba gaunamos dvi putos – nuo aksominės švelnios latte iki purios cappuccino. Sidabrinio minimalistinio dizaino plakiklis taps nepamainomu pagalbininku naudojant Daily Spoon – tiek pieno putai suformuoti, tiek patiems mišinukams išmaišyti. 

 • Tinka visoms pieno rūšims.
 • Lengva ir patogu kartu keliauti.
 • Suteikiama garantija – 12 mėn.

Plakiklis atkeliauja be baterijų.

Pasiūlymai su šiuo produktu

Jei ieškote ką suplakti – siūlome matchą

Mūsų bendruomenės numylėta ir išliaupsinta matcha iš Japonijos energijai be jokių kritimų.

Klasikinė matcha
(77 pirkėjų atsiliepimai)

16,90 

Turime

Išbandyk bestselerių rutiną ir sutaupyk!

Ši rutina užtikrins sklandžią žarnyno veiklą, tolygią energiją, hormonų balansą ir švytinčią odą.

Supermaisto rinkinys virškinimui, odai, energijai

108,10  97,29 -10%

Turime

Apie mus kalba

+50 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

13 reviews for Supermaisto plakiklis

 1. Gabrielė Patvirtintas pirkėjas

  Puikiai atlieka savo darbą ir buvo naudojamas tiek, kad ieškau baterijų! 😀

 2. Viktorija Patvirtintas pirkėjas

  Visada sakiau, kad rankinis plakiklis yra toks namų buities prietaisas, kurį gali nusipirkt bet kokį, bet kur ir bus razultatas toks pat. Tačiau kai gavau šį, supratau, kad meluoju pati sau. Nėra geresnio už šitą ir tiek.

 3. Greta Patvirtintas pirkėjas

  Labai geras plakiklis. Puikiai išmokau išsiplakti net ir ceremoninę matchą – gumuliukų beveik nėra, Labai esu patenkinta.

 4. Greta

  Matcha jau kuris laikas geriu, bet niekad jin, man baisiai nepatikdavo. Išsimaišydavau gerai, bet tų gumuliukų likdavo, erzindavo mane jie. Pradėjo mažėti mažėti noras. Ir grįžau prie kavos. Be kofeino. Bet still. Tai va, kokie 4 mėnesiai be matchos. Ir šį kartą užsisakiau iš jūsų rankinį plaktuvą. Ir šį rytą galvoju pabandysiu matchos pasidaryti. OMG kaip gerai!!! Tokia nuostabi. Tokia švelni ir skani. Tai wow. Tiesiog norjėėjau pasidalinti ir padėkoti.

 5. Indrė Patvirtintas pirkėjas

  Esu patenkinta. Plaka gerai. Bet betampydama į darbą ir atgal aplaužiau plakiklio kotelio plastikinę dalį. Puikiai veikia toliau, bet nusipirkau ir antrą, kad turėčiau ir darbe ir namie.

 6. Viktorija Patvirtintas pirkėjas

  Palyginus su ženkliai pigesniu Ikea plakikliu, šis jūsų plakiklis visgi silpnokas. O pirkau turėdama daug vilčių, paskaičiusi komentarus – visgi jo galingumas man nepatinka ir kai kada pasilieka neišplakto mišinuko gumuliukų 🙁 . Dizainas labai gražus.

 7. Roberta

  Naudoju jau pusantrų metų, jei ne daugiau – labai patinka su juo mišinukus gerai išsimaišyt, o ir matchai gamintis šitas plakiklis labai tinka. Esu ir kitus išbandžius, tai sakyčiau šito išskirtinumas yra tai, kad jis gerai išmaišo nepadarydamas netvarkos – atrodo kiti labai galingi ir negali stiklinės pilnai pripildyti, nes ištaško viską

 8. Agnė Patvirtintas pirkėjas

  Iš pradžių ir aš džiaugiausi, bet štai po pusės metų plakiklis tiesiog iširo (iškrenta vis plakimo dalis). Gaila, kad gyvavo taip trumpai.

 9. Raminta Patvirtintas pirkėjas

  Plakiklis nuostabus, lengvas, dailus, uzima nedaug vietos. Taciau iskart po 1 metu garantinio laikotarpio ir sugedo..

 10. Sigita

  na jis tikrai nuostabiai isplaka Matcha

 11. Anzelika Patvirtintas pirkėjas

  Šilta pieną plakant krenta antgaliukas, parašiau atsiunte kita, menesi gal buvo puiku ir vėl prasidėjo ta pati problema..:(

 12. Justina Patvirtintas pirkėjas

  10 balų. Superinis! Naudoju pieno putoms padaryti. Belenkaip esu patenkinta. Su vieno mygtuko paspaudimu ir pora rankos judesių pasidaro tobulos putos. Na ir kas be ko dailyspoon aptarnavimas irgi nerealus. Dariau užsakymus 2 kartus ir abu kartus labai šiltai aptarnavo. Ačiū ❤️

 13. Agnė

  Naudoju išplakti proteino kokteiliams, vietoj to, kad plauti blenderį, taip pat pienui išplakti darant kavą, ir turiu daug atskirų miltelių (acai, gaba, lions mane) tai išplaku ir juos vandenyje. Aplodismentai Jums 🙂 Po pasidalinimo instagrame sulaukiau begalės klausimų iš kur jis. 2 draugai net įsigijo plakiklį taip pat 🙂

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(13 pirkėjų atsiliepimai)