Dviejų skonių baltymų rinkinys | Daily Spoon
Supermaisto rinkinys virškinimui, imunitetui, energijai

Žarnyno puoselėjimas

Žarnynui ir pilvo pūtimui siūlome mišinuką Žarnynui ir ritualą Gut prime.

89,20  80,28 -10%

85 porcijos

Turime

Apie rinkinį

Gut prime aprūpins žarnyną 2 mlrd. gerųjų bakterijų, alaviju, saldymedžiu ir antioksidantais, o mišinys žarnynui Gut Bliss pamaitins mikrobiotą maistingomis medžiagomis. Toks derinys leis efektyviai puoselėti žarnyno veiklą natūraliais bei mokslo patvirtintais ingredientais, taip siekiant sklandaus virškinimo ir užmiršti pilvo pūtimą.

Sudedamosios dalys
Žarnynui: ispaniško šalavijo (chia) sėklos, topinambai, špinatai, imbieras (Zingiber officinale), plokščioji vingrūnė (spirulina), ceilono cinamonas (Cinnamomum verum).

Gut prime: L-glutaminas, paprastųjų mėlynių uogų milteliai, glicinas, plikųjų malpigijų milteliai, gyvybingos bakterijos Bacillus coagulans 6×109 (2 milijardai vienoje porcijoje), arabinogalaktano iš europinių maumedžių šerdies milteliai, paprastųjų saldymedžių šaknų ekstraktas, kvercetino iš japoninių soforų žiedų ekstraktas, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, tikrųjų alavijų minkštimo milteliai.

Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai

Kaip naudoti?
Abu naudoti reguliariai. Mišinuką Žarnynui galite naudoti prieš maistą sumaišius su vandeniu, ar įsidėti į vaisių kokteilius. Gut prime ritualą naudokite po maisto su stikline vandens.

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje, geriausia – šaldytuve.

Apie mus kalba

+60 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

Kokios yra šių ritualų savybės?

Žarnynui
Supermaisto mišinys, gausus antioksidantų, skaidulų ir mineralų gerai žarnyno ir virškinimo veiklai.

Maždaug 70% mūsų imuniteto slypi žarnyne, tad ypatingai svarbu nuolat rūpintis jo gerove. Šis mišinukas palepins jūsų žarnyną skaidulomis, Omega 3 rūgštimis, prebiotikais bei mineralais. Nudažydamas jūsų kokteilius sodriai žalia spalva mišinukas taip pat suteiks jiems lengvą cinamono poskonį.

Daugiau informacijos

Gut Prime
Mėlynių skonio kasdienis ritualas su gyvybingomis bakterijomis žarnyno ir odos puoselėjimui.

Gera savijauta, odos švytėjimas ir net gi nuotaika priklauso nuo mūsų žarnyno. Ritualas Gut Prime padės susikurti tvirtą pagrindą mikrobiotos klestėjimui. Jame esantys aktyvesni ingredientai kaip gyvosios bakterijos ir ekstraktai, puoselėja žarnyną ir tuo pačiu skatina odos švytėjimą.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Abu naudoti reguliariai. Mišinuką Gut bliss galite naudoti prieš maistą sumaišius su vandeniu, ar įsidėti į vaisių kokteilius. Gut prime ritualą naudokite po maisto su stikline vandens.

Turime