Dviejų skonių baltymų rinkinys | Daily Spoon
Supermaisto rinkinys virškinimui, imunitetui, energijai

Baltymų rinkinys

Natūraliam atsistatymui po sporto, raumenų masės augimui bei imunitetui – adaptogenais ir supermaisto ingredientais praturtintas augalinės kilmės baltymų rinkinys iš juodojo šokolado ir švelnios karamelės skonių.

58,80  52,92 -10%

32 porcijos

Turime

Apie rinkinį

Mūsų siekis buvo sukurti baltymus, kurie atspindėtų šių laikų aktyvų žmogų. Augalinės kilmės, be laktozės, sintetinio skonio, emulsiklių, dažiklių ir kitų nereikalingų priedų, kurie erzina žarnyną ir odą.

Rezultate turime dviejų augalinės kilmės baltymų derinį, kuris užtikrina pilną aminorūgščių profilį. Mūsų žirnių baltymų bijoti nereikia. Taip, dauguma jų nėra tirpūs ir turi „miltingą skonį“, tačiau mūsiškiai yra pirmieji Europoje, kurių patentuojamas gaminimo procesas juos padaro kremiškos tekstūros ir be jokio žirnių skonio.

Tačiau ties baltymais nesustojome ir papildėme formulę adaptogenais, mineralais ir antioksidantais iš gamtos.

Sudedamosios dalys

Karamelės skonio mišinys: žirnių baltymai, meskitas, rudųjų ryžių baltymai, maca (peruvinės pipirnės) šaknis, topinambai, reishi (tikrinio blizgučio) ekstraktas, vanilės kvapioji medžiaga, himalajų druska, stevijos ekstraktas.

Juodojo šokolado skonio mišinys: žirnių baltymai, alkalizuota kakava, rudųjų ryžių baltymai, topinambai, reishi (tikrinio blizgučio) ekstraktas, maca (peruvinės pipirnės) šaknis, matcha, vanilės kvapioji medžiaga, Himalajų druska, stevijos ekstraktas.

Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai

Kaip naudoti?

Tiek juodojo šokolado, tiek karamelės skonio baltymai tinka susimaišyti su stikline vandens ar pieno arba įsimaišyti į košę, jogurtą.

Rekomenduojama vartoti 2 šaukštus (25 g) per dieną. Naudojimo temperatūra neturėtų viršyti 80°C.

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje, geriausia – šaldytuve.

Apie mus kalba

+60 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

Kokios yra šių ritualų savybės?

Karameliniai baltymai
Pamatinis ingredientas yra baltymai, kurie svarbūs raumenų funkcijos palaikymui ir augimui.

Nepamiršome įtraukti adaptogeninių grybų karaliumi tituluojamo reishi atsistatymui ir imunitetui stiprinti.

Jėgoms puoselėti į kompaniją prijungėme ir maca šaknį, pasižyminčią subtiliu medaus skoniu ir natūraliu saldumu. Į parankę macai, skoniu pasirūpina ir karamelinį skonį garantuoja meskitas, kartu su reishi atnešantis ir geležį – medžiagą, leidžiančią efektyviai atsistatyti po aktyvios veiklos.

Daugiau informacijos

Juodojo šokolado baltymai

Pamatinis ingredientas yra baltymai, kurie svarbūs raumenų funkcijos palaikymui ir augimui.

Nepamiršome įtraukti adaptogeninių grybų karaliumi tituluojamo reishi, dažnai naudojamo atletų energijai bei ištvermei palaikyti ir imunitetui stiprinti.

Šokolado skonį čia suteikia natūrali kakava, turtinga magniu ir geležimi. Pastarieji svarbūs nuovargio mažinimui ir normaliai energinių medžiagų apykaitai.

Jėgoms puoselėti į kompaniją prijungėme ir maca šaknį, pasižyminčią subtiliu medaus skoniu ir natūraliu saldumu.

Mišinyje puikuojasi ir matcha – atkeliavusi iš Japonijos ir skaičiuojanti tūkstančius metų kaip suteikianti tolygios energijos.

Topinambai padaro mišinį gausiu žarnyną puoselėjančių skaidulinių medžiagų, o kakava aprūpina kaliu – svarbiu normaliai raumenų veiklai palaikyti.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Tiek juodojo šokolado, tiek karamelės skonio baltymai tinka susimaišyti su stikline vandens ar pieno arba įsimaišyti į košę, jogurtą.

Turime