Rinkinys visapusiškumui | Daily Spoon
20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Bestselerių rinkinys

Rinkinys sudaryts iš supermaisto mišinukų Žarnynui, Energijai, Balansui ir ritualo Gut Prime.

108,10  97,29 -10%

115 porcijų

Šiuo metu neturime

Apie rinkinį

Bestselerių rinkinys palepins jūsų žarnyną, suteiks energijos, pasirūpins tinkamu hormonų balansu iš vidaus bei puoselės jūsų mikrobiotą skaniu ir natūraliu būdu.

Mišinukų sudedamosios dalys
Žarnynui: ispaniško šalavijo (chia) sėklos, topinambai, špinatai, imbieras (Zingiber officinale), plokščioji vingrūnė (spirulina), ceilono cinamonas (Cinnamomum verum).

Energijai: moliūgų sėklų augaliniai baltymai, bananai, kakava, peruvinė pipirnė (maca, Lepidium meyenii), guarana (gvaraninė paulinija), reishi grybai (tikrinis blizgutis), ceilono cinamonas (Cinnamomum verum).

Balansui: malti linų sėmenys, brokoliai, peruvinė pipirnė (maca, Lepidium meyenii), topinambai, migdomoji vitanija (ašvagandos šaknis, Withania somnifera), mėta, neaktyvių mielių dribsniai.

Gut Prime: L-glutaminas, paprastųjų mėlynių uogų milteliai, glicinas, plikųjų malpigijų milteliai, gyvybingos bakterijos Bacillus coagulans 6×109 (2 milijardai vienoje porcijoje), arabinogalaktano iš europinių maumedžių šerdies milteliai, paprastųjų saldymedžių šaknų ekstraktas, kvercetino iš japoninių soforų žiedų ekstraktas, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, tikrųjų alavijų minkštimo milteliai.

Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai.

Kaip naudoti?
Mūsų mišinukai yra natūralios sudėties ir neturi koncentruotų vieno ingrediento porcijų, todėl juos galima naudoti kartu, neviršijant rekomenduojamos paros porcijos.

Ritualus Žarnynui ir Gut Prime naudokite abu reguliariai. Mišinuką Gut bliss galite naudoti prieš maistą sumaišius su vandeniu, ar įsidėti į vaisių kokteilius. Gut prime ritualą naudokite po maisto su stikline vandens.

Mišinuką Balansui siūlome vartoti prieš maistą sumaišius su augaliniu pienu ar vandeniu kasdien arba prieš/per mėnesines.

Mišinuką Energijai siūlome rinktis prieš/po treniruotės, kai trūksta energijos ar kai norisi ko saldaus.

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje.

Apie mus kalba

+60 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

Kokios yra šių ritualų savybės?

Žarnynui

Supermaisto mišinys, gausus antioksidantų, skaidulų ir mineralų gerai žarnyno ir virškinimo veiklai.

Maždaug 70% mūsų imuniteto slypi žarnyne, tad ypatingai svarbu nuolat rūpintis jo gerove. Šis mišinukas palepins jūsų žarnyną skaidulomis, Omega 3 rūgštimis, prebiotikais bei mineralais. Nudažydamas jūsų kokteilius sodriai žalia spalva mišinukas taip pat suteiks jiems lengvą cinamono poskonį.

Daugiau informacijos

Energijai
Supermaisto mišinys, gausus augalinės kilmės baltymų, mineralų ir maca šaknies, organizmo aprūpinimui energija.

Norint nepritrūkti energijos aktyvios dienos metu, svarbu organizmą aprūpinti baltymais, mineralais antioksidantais bei energiją stimuliuojančių savybių turinčiais produktais. Šis mišinukas ne tik padės sumažinti nuovargį, bet ir paįvairins jūsų jogurtus, košes ar tiesiog stiklinę pieno šokolado ir cinamono skoniu.

Daugiau informacijos

Balansui

Sukurtas moterų moterims. Šis supermaisto mišinukas natūraliu būdu puoselės hormonų balansą.

Hormonai daro įtaką mūsų miego kokybei, nuotaikų kaitai, energijai, svoriui, odos ir plaukų sveikatai. Tad, jų balanso palaikymas yra ypač svarbus kokybiškam gyvenimui.
Šis mėtinio skonio supermaisto mišinys padės gauti medžiagas iš natūralių ingredientų, kurios yra žinomos dėl teigiamos naudos mūsų hormonams, nuotaikai ir PMS simptomų švelninimui.

Daugiau informacijos

Gut Prime

Mėlynių skonio kasdienis ritualas su gyvybingomis bakterijomis žarnyno ir odos puoselėjimui.

Gera savijauta, odos švytėjimas ir net gi nuotaika priklauso nuo mūsų žarnyno. Ritualas Gut Prime padės susikurti tvirtą pagrindą mikrobiotos klestėjimui. Jame esantys aktyvesni ingredientai kaip gyvosios bakterijos ir ekstraktai, puoselėja žarnyną ir tuo pačiu skatina odos švytėjimą.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Ritualus Žarnynui ir Gut Prime rekomenduojame naudoti reguliariai. Mišinuką Gut bliss galite naudoti prieš maistą sumaišius su vandeniu, ar įsidėti į vaisių kokteilius. Gut prime ritualą naudokite po maisto su stikline vandens. Mišinuką Balansui siūlome vartoti prieš maistą sumaišius su augaliniu pienu ar vandeniu kasdien arba prieš/per mėnesines, o mišinuką Energijai siūlome rinktis prieš/po treniruotės, kai trūksta energijos ar kai norisi ko saldaus.

Šiuo metu neturime