Rutina hormoninei aknei | Daily Spoon
Supermaisto rinkinys virškinimui, imunitetui, energijai

Hormoninė aknė

Hormoninei aknei siūlome mišinuką balansui ir ritualą Gut prime.

103,30  92,97 -10%

80 porcijos

Turime

Apie rinkinį
Hormonams reikia atidaus dėmesio – kruopščiai natūropatės atrinkti ingredientai mišinuke Balansui imasi pagalbos su vitaminu B, omega-3 riebiosiomis rūgštimis, adaptogenais ir prebiotikais, taip siekiant tolygaus ciklo ir balanso. O odos priežiūra rūpinasi Gut prime, pripildydamas rutiną gerosiomis bakterijomis ir natūraliais ingredientais, skirtais švytinčiai odai.
Sudedamosios dalys

Balansui: malti linų sėmenys, brokoliai, peruvinė pipirnė (maca, Lepidium meyenii), topinambai, migdomoji vitanija (ašvagandos šaknis, Withania somnifera), mėta, neaktyvių mielių dribsniai.

Gut prime: L-glutaminas, paprastųjų mėlynių uogų milteliai, glicinas, plikųjų malpigijų milteliai, gyvybingos bakterijos Bacillus coagulans 6×109 (2 milijardai vienoje porcijoje), arabinogalaktano iš europinių maumedžių šerdies milteliai, paprastųjų saldymedžių šaknų ekstraktas, kvercetino iš japoninių soforų žiedų ekstraktas, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, tikrųjų alavijų minkštimo milteliai.

Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai

Kaip naudoti?

Naudokite abu reguliariai, po vieną porciją dienoje. Mišinuką Balansui galite naudoti prieš maistą sumaišius su vandeniu, pienu ar įsidėti į vaisių kokteilius. Gut prime ritualą naudokite po maisto su stikline vandens.

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje, geriausia – šaldytuve.

Apie mus kalba

+60 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

Kokios yra šių ritualų savybės?

Balansui

Sukurtas moterų moterims. Šis supermaisto mišinukas natūraliu būdu puoselės hormonų balansą.

Hormonai daro įtaką mūsų miego kokybei, nuotaikų kaitai, energijai, svoriui, odos ir plaukų sveikatai. Tad, jų balanso palaikymas yra ypač svarbus kokybiškam gyvenimui.
Šis mėtinio skonio supermaisto mišinys padės gauti medžiagas iš natūralių ingredientų, kurios yra žinomos dėl teigiamos naudos mūsų hormonams, nuotaikai ir PMS simptomų švelninimui.

Daugiau informacijos

Gut Prime

Mėlynių skonio kasdienis ritualas su gyvybingomis bakterijomis žarnyno ir odos puoselėjimui.

Gera savijauta, odos švytėjimas ir net gi nuotaika priklauso nuo mūsų žarnyno. Ritualas Gut Prime padės susikurti tvirtą pagrindą mikrobiotos klestėjimui. Jame esantys aktyvesni ingredientai kaip gyvosios bakterijos ir ekstraktai, puoselėja žarnyną ir tuo pačiu skatina odos švytėjimą.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Naudokite abu reguliariai, po vieną porciją dienoje. Balansui galite naudoti prieš maistą sumaišius su vandeniu, pienu ar įsidėti į vaisių kokteilius. Gut prime ritualą naudokite po maisto su stikline vandens.

Turime