present

Supermaistas stipriems plaukams

Sau 26, 2021 | BLOG

Kalbėdama su mūsų klientėmis pastebiu, kad plaukų slinkimas ar plonumas yra vis dažnesnė problema. Tikriausiai ne naujiena, kad pasiūlysiu pradėti nuo mitybos, kadangi plaukų papildai dažnai yra brangūs, o vitaminai ir mineralai maisto produktuose, gali būti tokie pat, ar net daugiau veiksmingi. Taigi, išskyriau top 5 produktus, kurie žinomi, kaip plaukų sveikatą lepinantis supermaistas.

Avokadai

Avokadai yra puikus gerųjų riebalų ir vitaminų D, C, B6 ir E šaltinis. Vitaminas E yra antioksidantas, kuris mažina oksidacinį stresą mūsų kūne. Keli tyrimai pastebėjo, jog šis vitaminas skatina plaukų augimą. Taip pat, riebiosios rūgštys avokade yra kaip pamatai mūsų ląstelėms, kurios yra svarbios plaukų augimui.

Uogos

Uogos yra ypač gausios antioksidantų kaip vitaminas C. Šis vitaminas taip pat padeda kolageno gamybai mūsų kūne, o jis yra svarbus plaukų stiprumui palaikyti. Antioksidantai apsaugo nuo laisvųjų radikalų, kurie gali pakenkti plaukų sveikatai. Šaltuoju sezonu, čia gali pagelbėti mišinukas For Healthy Skin, kadangi jame yra liofilizuotų mėlynių ir bruknių, bei linų sėmenų, kuriuose gausu omega-3 riebiųjų rūgščių, svarbių plaukų sveikatai.

Špinatai

Špinatai yra vienos maistingiausių salotų, kurios yra gausios geležies, vitaminų C ir A, svarbių plaukų sveikatai. Geležis padeda organų medžiagų apykaitai ir atsinaujinimui, o tyrimai pastebėjo, kad plaukų slinkimas koreliuoja su geležies trūkumu organizme.

Kiaušiniai

Kiaušiniai yra baltymų ir biotino šaltinis, skatinantis plaukų augimą. Baltymai yra svarbūs, kadangi plaukų folikulai sudaryti iš proteino. Be cinko, seleno ir kitų maistinių medžiagų, kiaušiniuose yra biotino, kuris skatina plaukų baltymo keratino gamybą.

Riešutai ir sėklos

Migdolai ir sėklos yra gerųjų riebalų šaltinis ir dažnai turi maistinių medžiagų, kurios yra svarbios plaukų sveikatai. Tarkime, migdoluose yra vitamino E, B ir cinko. Linų sėmenys ir chia sėklos yra gausios omega-3 riebiųjų rūgščių, o keli tyrimai pastėbejo, kad jos padeda sumažinti plaukų slinkimą.

Nepraleisk Daily Spoon straipsnių! GAUK NAUJIENAS
  Krepšelis
  Krepšelis dar tuščias.

  Užsiregistruok Daily Spoon naujienlaiškiui!

  Gauk kokteilių gidą su receptais maistingesnei dienai ir -10% nuolaidą pirmam apsipirkimui.

  Užsiregistruok Daily Spoon naujienlaiškiui!

  Gauk kokteilių gidą su receptais maistingesnei dienai ir -10% nuolaidą pirmam apsipirkimui.

  Gaukite naujienas!

  Visapusiškos mitybos patarimai ir kitos naujienos kas savaitę.