Supermaisto mišinys hormonų balansui, kurio formulė turtinga maca, ašvaganda ir B grupės vitaminais.

Balansui

Sukurtas moterų moterims. Supermaisto formulė turtinga maca, ašvaganda ir B grupės vitaminais, skirta gerai savijautai viso ciklo metu.

Tik Valentino proga dovanos nuo 48€

Su kodu KARAMELE – dovanosime karamelinę chai latte, su kodu SOKOLADAS – adaptogeninį karštą šokoladą dovanų.

(102 pirkėjų atsiliepimai)

25,70 

30 porcijų | 200 g pakuotė

Turime

Perki ne pirmą kartą?

Sutaupyk su prenumerata

Prenumeruoti

Apie produktą
Hormonų balanso puoselėjimas yra ypač svarbus kokybiškam gyvenimo ritmui. Šis mėtinio skonio supermaisto mišinys padės gauti medžiagas iš natūralios kilmės ingredientų, skirtų palaikyti gerą savijautą.
Nauda
Linų sėmenys yra omega 3 riebiųjų rūgščių ir linganų šaltinis. Linų sėmenys ir juose esantys linganai yra naudingi hormonų aktyvumui, įskaitant ir menopauzės metu.

Brokoliai yra priskiriami kryžmažiedžių daržovių grupei ir šio tipo augalai natūraliai turi didesnį gliukaro rūgšties kiekį.

Medaus skonio peruvinės pipirnės arba kitaip vadinamos maca šaknies saldumas suteikia malonų skonį. Mišinyje yra ir adaptogeninių savybių turinčios migdomosios vitanijos arba kitaip vadinamos ašvagandos šaknies bei liofilizuotų topinambų. Mielių dribsniai gausūs B grupės vitaminų, tokių kaip vitaminas B6, kuris padeda reguliuoti hormonų aktyvumą.

Garantuojame aukščiausią ingredientų kokybę ir natūropatinės mitybos specialistės žinias kuriant šiuos produktus. Siekdami būti atviri tiek apie galimus pasiekti rezultatus naudojant mišinuką, tiek apie mišinuko limitacijas, pabrėžiame, kad kelionėje į sveikatingumą ir gerą savijautą mišinukas yra tik papildoma pagalba. Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu atsižvelgti į visus mūsų organizmo sveikatai įtaką darančius veiksnius, kaip įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys ir maistingumas
Sudedamosios dalys: malti linų sėmenys, brokoliai, peruvinė pipirnė (maca, Lepidium meyenii), topinambai, migdomoji vitanija (ašvagandos šaknis, Withania somnifera), mėta, neaktyvių mielių dribsniai.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?
Mišinukas mėtos skonio, tačiau gali turėti švelnų brokolių poskonį, tad jį paprasta įtraukti į savo kasdienę mitybą. Paskaninti ir praturtinti vaisių kokteilius, jogurtą, košę ar tiesiog išgerti mišinuką sumaišius su vandeniu.

Rekomenduojama vartoti 2 arbatinius šaukštelius (7 g) per dieną. Naudojimo temperatūra neturėtų viršyti 60°C

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje.

Išbandyk su bestseleriu Žarnynui

Šių mišinukų ingredientai vienas kitą puikiai papildo geriausiam rezultatui pasiekti!

(215 pirkėjų atsiliepimai)

24,70 

Turime

Išbandyk rutiną Ciklui ir sutaupyk

Ši rutina puoselėja hormonų balansą, plaukų sveikatą ir odos skaistumą. Rinkinį sudaro 85 supermaisto porcijos!

Supermaisto rinkinys virškinimui, odai, energijai

74,20  66,78 -10%

Turime

Pasiūlymai su šiuo produktu

Apie mus kalba

+50 000
laimingų
klientų

Kaip naudoti?

Mišinukas mėtos skonio, tačiau gali turėti švelnų brokolių poskonį, tad jį paprasta įtraukti į savo kasdienę mitybą. Paskaninti ir praturtinti vaisių kokteilius, jogurtą, košę ar tiesiog išgerti mišinuką sumaišius su vandeniu.

Turime

-15%

Šį mišinuką rasite Ciklo rinkinyje

Užsisakant Ciklo rinkinį, kurį sudaro mišinukai skaisčiai odai, balansui ir kolageno skatinimui, gausite 85 porcijas supermaisto 10% pigiau. Mišinukus galima vartoti kartu ir derinti pagal savo poreikius.

74,20  66,78 -10%

Turime

DUK
Ar jūsų produktai yra augalinės kilmės?
Taip, visi mūsų produktai yra 100% augalinės kilmės.
Ar produktuose nėra laktozės ir/ar glitimo?

Ne, mūsų produktai neturi gliuteno ir/ar laktozės ingredientų ir pėdsakų.

Kokios yra laikymo sąlygos?
Rekomenduojame mišinukus laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje, tam puikiai tinka šaldytuvas.
Ar galima produktus naudoti kartu?

Taip, produktus tikrai galima naudoti kartu, kadangi visi ingredientai yra natūralūs ir juose nėra koncentruotų dozių.

Svarbu prisiminti tai, kad nėra griežtos disciplinos naudojant mišinukus – jūs galite susikurti rutiną, kuri tinka jums. Kaip taisyklę, siūlome neviršyti 3 šaukštų Daily Spoon produktų per dieną.

Ar galima naudoti nėštumo ir žindymo metu?
Visi Daily Spoon produktai yra natūralios sudėties, ypač maistingi ir neturi jokių koncentruotų ingredientų, tačiau visų organizmai yra skirtingi, tad mes visuomet rekomenduojame pasitarti su gydytoju.

Iš savo pusės galime pasakyti, kad turime nemažai klienčių nėštukių ar žindančių ir nusprendus naudoti, siūlome tai pradėti daryti nuo pusės porcijos. Mišinukai Hormonų Balansui, Kolagenui, Atsipalaidavimui,  Imunitetui, Energijai ir Atsistatymui turi stipresnių supermaisto ingredientų, tad jų, kaip ir adaptogeninių grybų bei Gut prime nerekomenduojame. Šiuo atveju tinkamiausi – Žarnynui ir Odai.

Nuo kokio amžiaus galima naudoti produktus?

Nors visi ingredientai yra natūralūs, o mišinukuose nėra koncentruotų jų dozių, rekomenduojame mažiesiems mišinukus naudoti nuo 12 metų, po pusę porcijos. Tiesa, turime klienčių, kurioms mišinukus ragauti padeda ir jaunesni vaikai. Tokiu atveju svarbu įsitikinti, kad nėra jautrūs ar alergiški mišinuke esantiems ingredientams.

Your Cart
0