Ceremoninė matcha

Ceremoninė matcha

Ceremoninė Gokou Matcha – aukščiausios kokybės sodraus ir natūraliai saldaus skonio tradicinė japoniška žalioji arbata, pagaminta iš pirmo derliaus jaunų lapelių Wazuka miestelyje.

(6 pirkėjų atsiliepimai)

22,90 

30 porcijų | 30 g

Turime

Apie produktą

Gurmanų pamėgta autentiška matcha yra iš Wazukos miestelio, kuris žinomas kaip vienas iš geriausių matcha arbatos gamybos regionų Japonijoje ir visame pasaulyje.

Arbatos milteliai gaminami iš šešėlyje auginamų arbatos lapelių, vengiant tiesioginių saulės spindulių, taip skatinant didesnį chlorofilo ir amino rūgšties L-Teanino kiekio susidarymą. Didesnis chlorofilo kiekis arbatos lapelius nudažo ypatingai sodria žalia spalva bei suteikia jiems didelę antioksidantų ir maistinių medžiagų koncentraciją, o dėl L-Teanino arbata įgauna stipresnį umami skonį.

Ceremoninei Gokou matchai gaminti kruopščiai atrenkami tik patys geriausi ir minkščiausi arbatos lapeliai tik iš arbatžolių viršūnėlių. Taip pat pašalinami stiebai ir gyslos, kad būtų sumažintas arbatos kartumas bei rezultate milteliai būtų ypač smulkūs. Lapeliai tuomet džiovinami natūraliomis sąlygomis ir sumalami japoniškais akmens maltuvais iki ryškiai žalių miltelių.

Gokou matcha iš Wazuka miestelio, Kyoto regiono, yra dalis senovinės Japonijos arbatos gamybos tradicijos.

Nauda

Puikus antioksidantų šaltinis. Matcha yra žinoma dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda sumažinti oksidacinio streso žalą.

Energijos ir produktyvumo šaltinis. Matcha turi natūralų kofeino kiekį, kuris suteikia energijos, bet skirtingai nuo kavos, matcha taip pat turi aminorūgštį L-teaniną. Jis lėtina kofeino išsiskyrimą – jį sušvelnina ir padeda atsipalaiduoti. Vietoje to, kad kofeinas išsiskirtų greitai ir tuomet energijos lygis kristų, kaip kad išgėrus kavos, energija iš matchos išsiskiria lėčiau ir tolygiau. Tai yra priežastis, dėl kurios matcha sukelia ramaus budrumo jausmą. Be to, kofeinas ir L-teaninas dirbdami kartu gali padėti susikaupti atliekant pažinimo reikalaujančias užduotis.

Vitaminų šaltinis. Matcha arbata yra gausi vitaminų C, A, E, bei B komplekso. Taip pat ir mineralų: kalcio, geležies, kalio ir magnio.

Skonis
Ši matcha turi tobulą derinį – kreminį sodrumą ir švelnų saldumą. Ji supakuojama pačiame ūkyje, taip siekiant išlaikyti šviežumą, aromatą bei skonį geriausiai patirčiai.

Nusprendę į asortimentą įtraukti ceremoninę matchą, turėjome aiškų tikslą – rasti pačią kokybiškiausią matchą rinkoje. Mūsų skonio receptorių verdiktu – tai ir padarėme.

Kaip naudoti?

Ceremoninė matcha yra skirta naudoti tiesiog su vandeniu: pro sietelį į puodelį beriame vieną arbatinį šaukštelį – tai padės išvengti gumulėlių, nes aukštos kokybės matcha turi kreminę tekstūrą.

Užpilame nedideliu kiekiu karšto (bet ne verdančio) vandens (50ml) ir gerai išmaišome su šluotele arba plakikliu – kai nelieka gumulėlių, pilame kiek norime vandens ir/ar pieno, ledukų.

Nors su ceremonine matcha galima pasigaminti ir matcha latte, pienas dažnai užmaskuoja jos autentišką skonį, todėl rekomenduojame ja mėgautis tradiciniu būdu. Jei matchą mėgstate naudoti su pienu, kokteiliais ar dėti į desertus, tam siūlome rinktis klasikinę matchą.

Nepamiršk plakiklio
Matchą yra svarbu gerai išmaišyti – tam padės plakiklis.
Matcha ir plakiklis
(9 pirkėjų atsiliepimai)

14,80  11,84 -20%

Turime

Išbandyk ritualą su klasikine matcha

Jei matchą naudojate gamintis latte, paskaninti kokteilius, chia pudingus arba tiesiog esate matcha naujokas – siūlome išbandyti klasikinę.

Klasikinė matcha
(63 pirkėjų atsiliepimai)

16,90 

Turime

Ceremoninė matcha

Auksčiausia kokybė tiesiai iš Wazuka kaimelio Japonijoje

Gut prime ritualas mikrobiotai

-10%

Autentiška matcha yra iš Wazukos miestelio, įsikūrusio pietinėje Kyoto prefektūroje, Japonijoje. Šis miestelis yra žinomas kaip vienas iš geriausių matcha arbatos gamybos regionų Japonijoje ir visame pasaulyje. Wazuka turi optimalias oro ir dirvožemio sąlygas matcha gamybai. Arbatos plantacijos šiame regione yra apsuptos kalnų ir upių, kurios sudaro idealią aplinką arbatos lapelių auginimui.

Šis miestelis naudoja tradicinius auginimo metodus, kurie padeda išlaikyti aukštą matcha arbatos kokybę. Viena iš unikalių auginimo technikų, kurią Wazuka arbatos fermeriai naudoja, yra “ooishita” metodas, kurio metu arbatos krūmai apsaugomi nuo tiesioginių saulės spindulių, tam naudojant specialius tinklus. Ši technika leidžia lapams lėtai augti, kuriant gilesnę žalią spalvą ir geresnį skonį.

Turime

Kuo klasikinė matcha skiriasi nuo ceremoninės?

Žarnyno bakterijos

Ceremoninė matcha yra gaminama iš jauniausių lapelių, dar ankstyvo pavasario pirmojo derliaus. Klasikinės matchos lapeliai yra nuskinami antrojo derliaus nuėmimo metu.

Ceremoninė skirta gerti kaip arbata, tik užpylus vandeniu. Klasikinė matchą naudojama gaminantis matcha latte ar pagardinant kokteilius, desertus, košes, jogurtus.

Ceremoninė matcha yra švelnesnio ir šiek tiek saldesnio skonio, o klasikinė matcha turi sodresnį skonį, kadangi jos lapeliai yra labiau subrendę. Ceremoninės spalva yra ryškesnė, o klasikinės – kiek švelnesnė.

Abi matchos rūšys turi gausybę antioksidantų, kofeino ir L-teanino, kurie suteikia stabilios energijos be jos kritimo, o tai padeda susikaupti produktyviam darbui ar kūrybinei veiklai.

Atsiliepimai

6 reviews for Ceremoninė matcha

 1. Erika

  OMG kokia ji nuostabi. Spalva, tekstūra aukščiausios klasės. Aš labiau mėgstu gėrimus su pienu, tai šliūkštelėjau kokosų-migdolų pieno ir labai skaniai susigėrė, o vyrui labai patiko ir tik su vandeniu. Puikus naujas ritualas matau kursis vėl, su jumis niekada neprašausi

 2. Simona

  Su drauge pasidarėme ceremoninės matcha arbatos, ir jos spalva yra wow, palyginom su kita pirkta kitur – tai ji tokia ne nublukusios spalvos, purvina žalia tokia. O Jūsiškė, skaisčiai ryškiai žalia, o skonis nuostabus, ačiū už tokį skonį! Pasirodo nebuvau ragavusi dar geros matcha arbatos 😊

 3. Rūta

  100% nuoširdi rekomendacija. Buvau Japonijoj, dalyvavau autentiškoj matcha arbatos ceremonijoje. DailySpoon matcha niekuom nenusileidžia matchai kurią bandžiau kelionės metu. Puiki tekstūra, spalva ir skonis. Idealiai putoja naudojant bambukinę šluotelę!

 4. Alina

  Atradau DailySpoon Matcha ir širdis apsalo, gavau patarimų įsipilti toniko ir atrodo pasaulis nusispalvino, atrodė, kad jau viskas, geriau jau nebebūna, bet tai, kad būna – ceremoninė matcha. Kai norisi šilto šoto energijos, ‘ceremonija’ prasideda jau nuo to kai atsuku tą cute indelį. Ir nu tiesiog nuostabaus skonio, negalima jo nepaminėti.

 5. Erika

  Tobulas indukas kelionėm, į kurį galiu susimesti mišinuką. Bet ir tikrai jaučiasi saldumas ceremoninės matchos, net ir geriant su vandeniu.

 6. Alisa

  Gavau šitą matchą pabandyti prieš paleidimą kaip Daily Spoon partnerė ir iškart noriu pirma palikti atsiliepimą, kad ji yra kosminė! Skonis, spalva, tekstūra – super!

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(6 pirkėjų atsiliepimai)