20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Gut prime

Mėlynių skonio kasdienis ritualas su gyvybingomis bakterijomis žarnyno ir odos puoselėjimui.

(3 pirkėjų atsiliepimai)

39,80 

25 porcijos | 175 g

Šiuo metu neturime

 
Apie produktą

Viskas prasideda žarnyne – gera savijauta, odos švytėjimas, net mūsų nuotaika. Norėjome sukurti produktą, kuris padėtų jo klestėjimui stiprų pagrindą ir sudėtyje turėtų tik jam naudingus ingredientus. Nieko daugiau.

Ši formulė papildys kasdienę mitybą 2 milijardais gyvybingų bakterijų ir ingredientais iš gamtos, o mūsų gerąsias žarnyno bakterijas maitins prebiotikai iš maumedžių šerdies.

Vienas iš gamtos perliukų čia yra saldymedis, kuris puoselėja odos sveikatą ir padeda palaikyti normalią virškinimo veiklą. Įtraukėme ir mūsų mylimą alaviją, kuris gali nuraminti žarnyno kaprizus ir prisidėti prie imuniteto palaikymo.

Tuomet įtraukėme ir antioksidantus, kaip žaliosios arbatos ekstraktą ir  kvercetiną iš japoninių soforų žiedų.

acerolos vyšnių gauname vitamino C, kuris tiek palaikys odos sveikatą, prisidės prie normalaus kolageno formavimosi, tiek padės ir apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Žinoma, mūsų žarnynas myli ir skaidulas, kurias jis gaus iš liofilizuotų mėlynių, kaip ir gaivų ritualo skonį.

Europos Maisto Saugos Tarnybos (EFSA) patvirtinti sveikatingumo teiginiai.

Sudėtis ir maistingumas
L-glutaminas, paprastųjų mėlynių uogų milteliai, glicinas, plikųjų malpigijų milteliai, gyvybingos bakterijos Bacillus coagulans 6×109, arabinogalaktano iš europinių maumedžių šerdies milteliai, paprastųjų saldymedžių šaknų ekstraktas, kvercetino iš japoninių soforų žiedų ekstraktas, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, tikrųjų alavijų minkštimo milteliai.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?
Tiesiog sumaišykite vieną porcijos pakelį (7 g) per dieną su stikline vandens (200ml), po maisto.
Kokių rezultatų galite tikėtis?

Garantuojame aukščiausią ingredientų kokybę ir mokslines žinias kuriant šiuos produktus. Siekdami būti atviri tiek apie galimus pasiekti rezultatus naudojant produktą, tiek apie apie jo limitacijas, pabrėžiame, kad kelionėje į sveikatingumą ir gerą savijautą, mišinukas yra tik papildoma pagalba. Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu atsižvelgti į visus mūsų organizmo sveikatai įtaką darančius veiksnius, tokius kaip mityba, miegas bei stresas.

Jei vartojate vaistus, prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju. Nevartoti jaunesniems nei 18 metų vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Atsiliepimai

3 reviews for Gut prime

 1. Karolina

  Šiandien paragavau ir skonis man kaip “kompoto”kai darydavo tėvai iš uogienės toks vasaros prisiminimas 😅 labai skanus, norėjos dar ir dar jo atsigerti tačiau padariau tik stiklinę reiks ryt daryti gertuvėje kad būtų daugiau 🥰 Man labai labai skanus ❤
  Meilė nuo pirmo gurkšnio 😍

 2. Alina

  Superinis produktas! Padėjo susitvarkyti su skausmingais pilvo putimais, kurie kankino kelerius metus. Ir skonis tikrai nustebino 🙂

 3. Daniele

  labai geras produktas

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(3 pirkėjų atsiliepimai)

Paremta mokslu, ne pažadais

-10%

Matydama papildų rinką žarnynui, norėjau rasti visapusiškesnę formulę, kurioje būtų ne vien gyvybingos bakterijos ir pavieniai vitaminai, bet ir efektyvūs ingredientai iš gamtos.

Čia radome žmogų, kurio veiklos sritis yra supratimas, kaip veikia mūsų mikrobiota – Dr. Indrę A., biochemijos mokslų daktarę (PhD) ir sertifikuotą maisto farmakologijos specialistę. Kartu sukūrėme visapusišką ritualą, kurio sudėtyje yra tik mums naudingi ingredientai. Jokių nereikalingų priedų.

– Daily Spoon įkūrėja, Radvilė

Šiuo metu neturime

Mėlynių ir žaliosios arbatos skonio ritualas

Norėjome, jog šis ritualas neturėtų jokių barjerų naudojimui, tad produktą paruošėme naudoti vienos porcijos pakeliuose ir dirbome ties formule, kuri būtų patogi ir gaivi naudoti tiesiog sumaišius su vandeniu, kad galėtume ritualą su savimi pasiimti visur.

Šiuo metu neturime

Krepšelis
Krepšelis dar tuščias.