Juodųjų serbentų kasdienis ritualas plaukams

Hair

Juodųjų serbentų kasdienis ritualas, praturtintas keratinu ir mineralais – visapusiškam garbanų puoselėjimui.

(2 pirkėjų atsiliepimai)

39,90 

30 porcijų | 210 g

Turime

Perki ne pirmą kartą?

Sutaupyk su prenumerata

Prenumeruoti

Apie produktą
Stiprios garbanos priklauso ne tik nuo genų ar išorinės priežiūros. Čia įsiterpia ir mityba – kiek plaukų augimą puoselėjančių medžiagų pavyksta gauti per kraujotaką į plauko folikulo.

Būtinų medžiagų plaukų sveikatai sąrašas nėra trumpas, bet daugelį jų pasisaviname su įvairiapuse mityba. Tačiau būkime sąžiningi – ne visada pavyksta ją tokią palaikyti.

Tad kasdieniu jūsų plaukų puoselėjimu norėjome pasirūpinti mes ir kartu su biochemijos mokslų daktare kibome į darbus.

Nauda
Svarbiausiomis plaukams aminorūgštimis aprūpina keratinas – pagrindinė statybinė medžiaga garbanoms. Čia į parankę šoka ir L-glicinas, kaip pagrindinė kolageno sudedamoji dalis, atsakinga už sėkmingą plauko įsitvirtinimą, bei L-glutaminas, besirūpinantis, kad visos aktyviosios medžiagos būtų įsisavinamos.

Už natūralų plaukų puoselėjimą bus atsakingi bambukų ir granatų ekstraktai, o antioksidantų šaltiniui čia pasirinkome kvercetiną iš japoninių soforų žiedų.

Nepraleidome nei vieno mineralo vešlioms garbanoms užtikrinti, tad vienoje vietoje gausite reikiamą cinko, vario, biotino bei seleno kiekį, kuris palaikys garbanų sveikatą, prisidės prie normalios jų būklės, padės apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Visi mineralai yra aminorūgščių forma geriausiam jų pasisavinimui.

Ir, žinoma, juodieji serbentai – papildomam maistingumui ir natūraliam, gaiviam uogų skoniui.

Sudėtis ir maistingumas

Liofilizuoti juodųjų serbentų milteliai, l-glutaminas, l-glicinas, hidrolizuotas keratinas, bambukų lapų ir stiebo ekstraktas, granatų ekstraktas, kvercetino iš japoninių soforų žiedų ekstraktas, cinko bisglicinatas, vario bisglicinatas, biotinas, l-selenometioninas.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?

Tiesiog sumaišykite vieną porcijos pakelį (7 g) per dieną su stikline vandens (200ml), po maisto.

Naudoti 3-6 mėnesių kursą kartą per metus. Geriausiam medžiagų pasisavinimui produkto nevartoti su kava.

Kokių rezultatų galite tikėtis?

Plaukai per naktį sprindžiu nepaaugs, tačiau šis ritualas gali stipriai prisidėti prie normalios plaukų būklės ir garbanų puoselėjimo.

Garantuojame aukščiausią ingredientų kokybę ir mokslines žinias kuriant šiuos produktus. Siekdami būti atviri tiek apie galimus pasiekti rezultatus naudojant produktą, tiek apie apie jo limitacijas, pabrėžiame, kad kelionėje į sveikatingumą ir gerą savijautą, papildai yra papildoma pagalba. Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu atsižvelgti į visus mūsų organizmo sveikatai įtaką darančius veiksnius, tokius kaip mityba, miegas bei stresas.

Jei vartojate vaistus, prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju. Nevartoti jaunesniems nei 18 metų vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Gerosios bakterijos
Gerosios bakterijos moterims
Gerosios bakterijos

Paremta mokslu, ne pažadais

Gut prime ritualas mikrobiotai

-10%

„Tam kad plaukai būtų sveiki, pagrindinės medžiagos yra atnešamos per kraujotaką tiesiai į plauko folikulo. Organizme turi būti pakankamai plaukų augimui būtinų medžiagų – aminorūgščių, vitaminų ir mineralų, kad, paprastai tariant, būtų ką atnešti. Tam yra skirtas šis ritualas.“

– Dr. Indrė A., biochemijos mokslų daktarė (PhD) ir sertifikuota maisto farmakologijos specialistė, kartu kūrusi Hair ritualą.

Turime

Juodųjų serbentų skonio ritualas

Žarnyno bakterijos
Norėjome, jog šis ritualas neturėtų jokių barjerų naudojimui, tad produktą paruošėme naudoti vienos porcijos pakeliuose ir dirbome ties formule, kuri būtų patogi ir gaivi naudoti tiesiog sumaišius su vandeniu, kad galėtume ritualą su savimi pasiimti visur.

Turime

Atsiliepimai

2 reviews for Hair

  1. Violeta Patvirtintas pirkėjas

    Neduoda 5 zvaigzduciu kol kas, nes papildai plaukams tai galima tiketi labai individualiu rezultatu. Plauku papildu esu isbandzius milijona (kartu priziuriu mityba, lankausi pas gydytojus specialistus ir t.t), bet jokie is ju nepadare stebuklu. Turiu androgenine alopecija, todel nesitikiu, kad sis papildas kazkaip stebuklingai ja isgydys, bet tikiu, kad neleis jai toliau progresuoti. Be abejo, tinkama mityba ir kitos priemones yra butinos. Kol kas sunku matyti pokycius, nes tik ipusejau pirma pakuote. Del skonio galiu patvirtinti – malonus, svelnus melyniu skonio kompotas 🙂

  2. Evelina P

    Kaip partnerė gavau galimybę išbandyti produktą anksčiau ir nuo pirmo gurkšnio jis tapo mano favoritu. Ir nors apie rezultatus kalbėti dar ankstoka gaivus serbentų skonis primenantis naminį limonadą ir patogi kelionėms pakuotė iš karto padarė HAIR mano kasdien laukiamu ritualu.

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(2 pirkėjų atsiliepimai)