Karameliniai augaliniai baltymai | Daily Spoon
20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Karameliniai baltymai

Švelnios karamelės skonio augalinės kilmės baltymai, praturtinti mineralais, adaptogenais ir maca – natūraliam atsistatymui po sporto, raumenų masės augimui bei imunitetui.

VIENOJE PORCIJOJE 14 GRAMŲ BALTYMŲ

(16 pirkėjų atsiliepimai)

29,90 

16 porcijų | 400 g pakuotė

Turime

Perki ne pirmą kartą?

Nemokamas siuntimas ir dovanos prenumeratoriams

Prenumeruoti

Apie produktą

Mūsų siekis buvo sukurti baltymus, kurie atspindėtų šių laikų aktyvų žmogų. Augalinės kilmės, be laktozės, sintetinio skonio, emulsiklių, dažiklių ir kitų nereikalingų priedų, kurie erzina žarnyną ir odą.

Rezultate turime dviejų augalinės kilmės baltymų derinį, kuris užtikrina pilną aminorūgščių profilį. Tačiau ties baltymais nesustojome ir papildėme formulę adaptogenais, mineralais ir antioksidantais iš gamtos.

Meskito ir vanilės derinys suteikia švelnų karamelės skonį – kas ieško saldaus, bet natūralaus skonio.

Nauda

Pamatinis ingredientas yra baltymai, kurie svarbūs raumenų funkcijos palaikymui ir augimui.

Mūsų žirnių baltymų bijoti nereikia. Taip, dauguma jų nėra tirpūs ir turi „miltingą skonį“, tačiau mūsiškiai yra pirmieji Europoje, kurių patentuojamas gaminimo procesas juos padaro kremiškos tekstūros ir be jokio žirnių skonio.

Nepamiršome įtraukti adaptogeninių grybų karaliumi tituluojamo reishi atsistatymui ir imunitetui stiprinti.

Jėgoms puoselėti į kompaniją prijungėme ir maca šaknį, pasižyminčią subtiliu medaus skoniu ir natūraliu saldumu. Į parankę macai, skoniu pasirūpina ir karamelinį skonį garantuoja meskitas, kartu su reishi atnešantis ir geležį – medžiagą, leidžiančią efektyviai atsistatyti po aktyvios veiklos.

Kaip naudoti?

Mišinys yra švelnios karamelės skonio, tad tinka susimaišyti su stikline vandens ar pieno, įsimaišyti į košę, jogurtą, kokteilį.

Rekomenduojama vartoti 2 valgomuosius šaukštus (25 g) per dieną. Naudojimo temperatūra neturėtų viršyti 80°C.

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje, geriausia – šaldytuve.

Sudedamosios dalys ir maistingumas
Sudedamosios dalys: žirnių baltymai, meskitas, rudųjų ryžių baltymai, maca (peruvinės pipirnės) šaknis, topinambai, reishi (tikrinio blizgučio) ekstraktas, vanilės kvapioji medžiaga, himalajų druska, stevijos ekstraktas.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Maistingumo lentelė

Išbandyk abu skonius

Juodojo šokolado ir švelnios karamelės skonių augalinės kilmės baltymai, praturtinti adaptogenais ir supermaisto ingredientais su 10% nuolaida

58,80  52,92 -10%

Turime

Rinkis rutiną aktyvumui bei atsistatymui ir sutaupyk

Sportininkų pamilti kordicepso grybai ir dviejų skonių supermaisto ingredientų gausūs baltymai.

Cordyceps adaptogeniniai grybai

78,60  70,74 -10%

Turime

Pasiūlymai su šiuo produktu

Apie mus kalba

+50 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

16 reviews for Karameliniai baltymai

 1. Aistė Patvirtintas pirkėjas

  Vieni iš gardžiausių baltymų, kuriuos esu bandžiusi, Rinkausi su skeptišku požiūriu, tačiau nei kiek nenusivyliau ir naudoju dažnai:)

 2. Rugilė Patvirtintas pirkėjas

  Labai patinka šių baltymų skonis ir sudėtis! Negalėdavau gerti baltymų su vandeniu, nes nuo visų būdavo negera, tačiau šie baltymai man net skanesni tiesiog maišant su vandeniu.

 3. Sandra Patvirtintas pirkėjas

  Tiesiog fantastika! Aš, tiesą pasakius, nesu kitų baltymų bandžiusi, nes prisiklausiau atsiliepimų, kad neskanu… Bet man labai reikėjo sprendimo, kadangi mėgstu minti dviratį ir dažniausiai važiuoju 50–60 km atstumus, o tai reiškia, kad išnaudoju labai daug energijos ir sudeginu daug kalorijų, tad jas reikia „pasipildyti“. Kol kas bandžiau karamelės skonio baltymus (jau užsisakiau ir šokolado), bet man labai patiko ne tai, kad labai skanu, o tai, kad suteikia energijos ir nesijaučiu alkana pusiaukelėje. Tiesiog suplaku gertuvėje ir gurkšnoju visą laiką. Kartais taip darau ir po sunkesnės jėgos treniruotės, kai jaučiu, kad reikia „įgauti“ jėgų.

 4. Adrija

  Šis produktas yra kažkas wow. Skonis tikrai neturi konkurentų, visiškai nesijaučia žirnių poskonio, kuris būna visuose žirnių baltymuose taip pat didžiulis pliusas tas, kad nėra to sintetinio saldumo. Tai yra visiškas balansas, tiks kiekvienam net ir išrankiausiam. Taip pat labai gerai išsimaišo ir nelieka jokių gumuliukų. Labai visiems rekomenduoju. ❤️

 5. Gabrielė

  Esu sužavėta šiuo produktu, nes neturiu prie ko prikibti. Tekstūra, skonis, išvaizda – pralenkė visus lūkesčius. Esat jėga!

 6. Sandra

  Tikras atradimas! Surinkti reikiamą baltymų kiekį per dieną tikrai nėra lengva, tad labai džiaugiuosi atradusi produktą, kuris padeda tai padaryti ir dar yra itin skanus! Dažniausiai naudoju su graikišku jogurtu, bet tikrai labai skanu ir su vandeniu. Kreminė konsistencija ir lengvas karamelinis saldumas iš karto pavergė ir paskatino užsisakyti antrą pakuotę dar nepabaigus pirmosios.

 7. Eglė Patvirtintas pirkėjas

  Labai džiaugiuosi pabandžiusi – puikus skonis ir konsistencija, kaskart pasportavus jaučiuosi savo apdovanojanti šituo baltymų kokteiliu. Dar vienas mano daily spoon favoritas.

 8. Aušrinė

  Nusipirkau paragauti dėl įdomumo, nes jau visi skoniai buvo nusibodę. Ilgai dvejojau, nes prieš tai turėjau RECOVERY, kurie buvo tikrai labai nekažką… Labai džiuogiuosi, kad šitie baltymai tikrai skanūs, be sintetinio skonio. Į visus tokius papildus gan skeptiškai žiūriu, bet kai atradau Daily spoon produkciją nuomonę pakeičiau 🙂 Tikrai geri ir verti dėmesio produktai. Nebūtinai turi būti sportininkas ar super sveikuolis, kad juos vartotum, Vien dėl naujų skonių verta pabandyti. Beje pirkau tiek karamelinius, tiek šokoladinius baltymus, bet kuris skanesnis nepasakysiu, nes abu skanūs 🙂 Ačiū labai!

 9. Gabrielė Patvirtintas pirkėjas

  Užsisakiau iš smalsumo, paragavus, likau nustebinta skoniu!!!! Laukiu kiekvienos dienos, kad ramiai išgerčiau kokteiliuka! Super, naudosiu ir naudosiu!

 10. Kristina

  Wow, 100+% viskas atitinka produkto aprašymą ir promo: skonis, tirpumas. Paragavus tikrai nuoširdžiai galiu sakyti, kad geriausi baltymai kokius esu ragavusi. Labai patiko 🙂

 11. Omala Patvirtintas pirkėjas

  Beveik tuo pačiu metu, kai pabaigiau seno leidimo Daily spoon baltymus, sužinojau, kad yra nauji, ištobulinto skonio. Įsigyjau karamelės ir esu labai patenkinta! Aišku, prisidėjau dar visko papildomai, kad būtų sočiau, bet skonis nesukyginimai geresnis! Tik karamelę jaučiu 🙂 Bravo!

 12. Gerda Patvirtintas pirkėjas

  Nu ką, niekad nerašau jokių atsiliepimų, nu bet šiandien privalau… tik ką paragavau baltymus tiek light caramel, tiek dark chocolate… WOW… labai skanu… net vaikai, kuriem ne visad įtiksi skoniu ir tekstūra, ragavo ir prašė dar… wow… sėkmės, ką darot…!

 13. Vita

  Naudojau sumaišyta su viskuo, buvo labai labai skanu 🙂 As buvau is tų, kurie Recovery skonio niekaip negalejo nugalet 🙈
  Jausdavau ta poskonj nesvarbu su kokiais priedais. O dabar PA SA KA! Ačiū už tokj išradimą!

 14. Erika

  Buvau viena iš focus grupės narių ir baltymus išbandžiau šiandien po prabėgto pusmaratonio, labai knietėjo išbandyti produktą po didesnio krūvio, kad pastebėti rezultatus 🙏🏽 Mišinuką vartojau pirmoje dienos pusėje praėjus maždaug 30 min. po prabėgto pusmaratonio, o atsiliepimą rašau jau vakare ir labai noriu pridėti keletą minčių apie savo savijautą. Dažniausiai, jei tokio ilgio treniruotę bėgdavau pirmoje dienos pusėje, visa likusi diena būdavo be galo rami, lėta, su skaudančia galva ir nusilpusiu kūnu – reikėdavo laiko kūnui atsistatyti (pabrėžiu, jog tokio ilgio treniruotės kaip pusmaratonio ilgio yra mano plane pakankamai retos, 1 kartas per 1-2 savaites, todėl jos reikalauja daugiau pastangų ir labiau nuvargina). Šiandien turbūt buvo pirmas kartas, kai aš po ilgis treniruotės antroje dienos pusėje visai nejaučiau galvos skausmų, bėgiojau žaidžiant su šuniu lauke ir aktyviai dariau namų ruošos darbus. Priežasčių tokios savijautos tikrai gali būti daug, tačiau noriu tikėti, kad savo darbą NUOSTABIAI atliko ir po treniruotės išgerti Daily spoon baltymai!

 15. Ernesta

  Dalyvavau, testuojančių grupėje ir iš tiesų nesitikėjau, kad net tiesiog sumaišius su vandeniu atrodys lyg gerčiau kokį pienišką koktelį. Pirmas įspūdis tikrai buvo WOW! Labai įdomu dar bus paragauti su pienu, nes atrodo, kad skonis bus visiškai kaip pieno koktelio iš vaikystės 😍

 16. Agnė

  Kaip fokus grupės narė turėjau galimybę išbandyti baltymus anksčiau. Su karamelės skoniu praktiškai buvo meilė iš pirmo gurkšnio 😅 Iškart jaučiasi labai švelnus, subtilus ir ne per saldus karamelės skonis. Nėra to dirbtinio poskonio, net ir saldiklis nesijaučia. Daviau paragaut ir vyrui sportininkui, jam irgi žiauriai patiko! Taip pat yra lengva naudoti, patiko, jog galima tiesiog sumaišyti su vandeniu ir per kelias minutes gauti puikų kokteilį.

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(16 pirkėjų atsiliepimai)

Pirmieji tokie Europoje: augaliniai, bet kremiški baltymai

Žarnyno bakterijos

Įprasti žirnių baltymai (kairėje) dažnai yra netirpūs, miltingi ir žirnių skonio. Siekėme, kad sportuojantiems nebetektų rinktis baltymų skanių arba su suprantama sudėtimi, tad šiandien, mokslo ir technologijų dėka pirmieji Europoje turime (dešinėje) kremiškus, tirpius ir, anot fokus grupės, ypač skanius baltymus.

Turime

Dabar iš baltymų gali tikėtis daugiau

Gut prime ritualas mikrobiotai

-10%

Tai daugiau nei inovatyvūs baltymai. Sudėtį pakėlėme į kitą lygį su supermaisto ingredientais, tad vienoje porcijoje pavyks gauti ne tik 14 gramų baltymų, bet ir skaidulinių medžiagų, adaptogeninių grybų ir maca šaknies saldžiai energijai.

Turime

Dviejų skonių rinkinys -10%

Rinkinį sudaro du skoniai – juodojo šokolado ir švelnios karamelės. Praturtini mineralais, adaptogenais ir antioksidantais – natūraliam atsistatymui po sporto. Natūrali sudėtis, kurią suprasi, ir skonis, kurio pasiilgsi.

Turime