Kordicepsas (Cordyceps) - ekologiškos kapsulės | Daily Spoon
Cordyceps adaptogeniniai grybai

Kordicepso grybai

Ekologiškos Kordicepso grybo kapsulės

(7 pirkėjų atsiliepimai)

19,80 

90 kapsulių

Turime

Perki ne pirmą kartą?

Nemokamas siuntimas ir dovanos prenumeratoriams

Prenumeruoti

Apie produktą
Kordicepsai yra adaptogenai, jau daugiau nei 5000 metų vartojami Kinijoje ir Tibete dėl nuovargio mažinimo bei yra ypač pamėgti sportininkų kaip natūrali energijos palaikymo ar ištvermės gerinimo priemonė.

Ką daryti su pasibaigusia kapsulių pakuote?

Taip, buteliukai tinka rūšiavimui, bet ir čia skubėti nereikia. Pabaigus vartoti kapsules, buteliukai dėl savo sandarumo, apsaugančio nuo oro, ir tamsos, apsaugančios nuo saulės spindulių, ypač tinka supermaisto mišiniams, kai norisi juos vežtis į kelionę, darbą ar kitur. Vienu žingsniu į priekį, ieškant patogių būdų kasdieniams ritualams ir vienu ekologiniu pėdsaku mažiau!

Kas yra kordicepsas?

Olimpinėse žaidynėse, kai kinų rinktinė susirinko bent didžiąją dalį medalių, iškart buvo daroma prielaida, jog čia bus įveltas dopingas ar steroidai. Visgi spėjimas nepasiteisino, nes visa komanda tiesiog reguliariai naudojo kordicepso grybą.

Kordicepsas sportuojančių bendruomenėje įvardijamas kaip energijos ir ištvermės adaptogenas – natūralus ir galingas įrankis prieš treniruotes.

Sudedamosios dalys ir maistingumas

Sudedamosios dalys: Ekologiško Kininio kordicepso (Cordyceps Sinensis) milteliai, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Kilmės šalis: NE ES ŽEMĖS ŪKIS
Kontrolės institucijos kodas: NL-BIO-01

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?

Suaugusiems vartoti po 2 kapsules 1-3 kartus per dieną, užsigeriant stikline vandens. Po reguliaraus vartojimo mėnesį, siūloma daryti mėnesio pertrauką.

Jei vartojate vaistus, prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 22°C temperatūroje.

Dera su Gericijaus grybais

Šie papildai puikiai papildo vienas kitą – kaip gi protas be energijos?

Lion's mane
(7 pirkėjų atsiliepimai)

19,90 

Turime

Išbandyk Bestselerių grybų rinkinį ir sutaupyk!

Šis rinkinys palaiko energijos lygį, “pamaitina” protą ir kovoja su laisvaisiais radikalais. Rinkinį sudaro net 270 kapsulių!

Adaptogeninių grybų rinkinys

58,60  49,81 -15%

Turime

Pasiūlymai su šiuo produktu

Apie mus kalba

+60 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

7 reviews for Kordicepso grybai

 1. Kristina Patvirtintas pirkėjas

  Po ilgos pertraukos pradėjus vėl sportuoti, jaučiau nuovargį, iki kol pradėjau vartoti Cordyceps, dabar tikrai turiu daugiau ištvermės ir energijos treniruotės metu! Labai rekomenduoju.

 2. Indrė Patvirtintas pirkėjas

  Pradėjau gerti, nes rytais tapo sunku keltis, kankino nuovargis. Iš tikro efektą pajutau jau po poros dienų, energijos ir šviesos galvoje atsirado daugiau.

 3. Ieva

  Esu labai patenkinta Cordycepsu! Pradėjus jį naudoti visai nebesinori ir nebereikia kavos. Labai džiaugiuosi jį atradusi. Ačiū už kokybišką produktą!

 4. Viktorija Patvirtintas pirkėjas

  Esu dviejų mažamečių vaikų mama, žmona, verslininkė, aktyviai sportuoju ir man 35, tai visą tai sudėjus-energijos tikrai ne viskam ir ne visuomet užtenka, bet pradėjus naudoti šį papildą ne tik pastebėjau padidėjusį energijos kiekį, bet ir tai kad sumažėjo nuotaikų šuoliai. Ačiū už tai ką darote 🙂

 5. Gabrielė Patvirtintas pirkėjas

  Super produktas! Jaučiuosi energingesnė dienos metu, sumažinau ženkliai kavos naudojimą, bet vis tiek jaučiuosi puikiai, nejaučiu mieguistumo.

 6. Karolina

  Baigiu sugerti buteliuką ir akivaizdžiai turiu daugiau energijos. Būdavau pridvėsus jau nuo ryto. Dabar žvali lekiu į dieną ir taip iki pat vakaro 🤗

 7. Kristina

  Labai patogu vartoti. Geriu kasdien, jaučiasi, kad daugiau sveikatos sportuot. Nežinau, čia placebas, ar tas grybas stebuklingas 😃

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(7 pirkėjų atsiliepimai)

Kaip naudoti?

cordycepsas

Suaugusiems vartoti po 2 kapsules 1-2 kartus per dieną, užsigeriant stikline vandens. Po reguliaraus pakuotės sunaudojimo, siūloma daryti mėnesio pertrauką.

Turime

Adaptogeninių grybų rinkinys

-10%

Šį maisto papildą rasite 5 adaptogenų rinkinyje
Užsisakant Adaptogenų rinkinį, kurį sudaro Chaga, Kordicepsas, Gericijaus grybas, Reishi ir Ašvaganda gausite net 450 kapsulių 15% pigiau.

100,40  85,34 -15%

Šiuo metu neturime

DUK
Ar jūsų produktai yra augalinės kilmės?
Taip, visi mūsų produktai yra 100% augalinės kilmės.
Ar produktuose nėra laktozės ir/ar glitimo?

Ne, mūsų produktai neturi gliuteno ir/ar laktozės ingredientų ir pėdsakų.

Ar galima produktus naudoti kartu?
Siūlome vienu metu naudoti vieną arba du adaptogenus, abiejų po dvi kapsules per dieną.
Ar galima naudoti nėštumo ir žindymo metu?
Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu. Bet nerekomenduojame, nes nėra atliktų tyrimų ir nustatytos saugios dozės.
Ar vaikai gali vartoti adaptogenus?

Prieš duodant adaptogeninių grybų papildų vaikams/paaugliams, rekomenduojama pasitarti su jų sveikatos priežiūros specialistu, kad būtų nustatytos tinkamos dozės ir užtikrintas visapusiškas saugumas. Įprastai rekomenduojame juos vartoti nuo 18 metų.