Cordyceps adaptogeniniai grybai

Kordicepso grybai

Ekologiškos Kordicepso grybo kapsulės

(5 pirkėjų atsiliepimai)

19,80 

90 kapsulių

Turime

Apie produktą
Kordicepsai yra adaptogenai, jau daugiau nei 5000 metų vartojami Kinijoje ir Tibete dėl nuovargio mažinimo bei yra ypač pamėgti sportininkų kaip natūrali energijos palaikymo ar ištvermės gerinimo priemonė.

Ką daryti su pasibaigusia kapsulių pakuote?

Taip, buteliukai tinka rūšiavimui, bet ir čia skubėti nereikia. Pabaigus vartoti kapsules, buteliukai dėl savo sandarumo, apsaugančio nuo oro, ir tamsos, apsaugančios nuo saulės spindulių, ypač tinka supermaisto mišiniams, kai norisi juos vežtis į kelionę, darbą ar kitur. Vienu žingsniu į priekį, ieškant patogių būdų kasdieniams ritualams ir vienu ekologiniu pėdsaku mažiau!

Sudedamosios dalys ir maistingumas

Sudedamosios dalys: Ekologiško Kininio kordicepso (Cordyceps Sinensis) milteliai, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Kilmės šalis: NE ES ŽEMĖS ŪKIS
Kontrolės institucijos kodas: NL-BIO-01

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?

Suaugusiems vartoti po 2 kapsules 1-3 kartus per dieną, užsigeriant stikline vandens. Po reguliaraus vartojimo mėnesį, siūloma daryti mėnesio pertrauką.

Jei vartojate vaistus, prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 22°C temperatūroje.

Dera su Lion’s Mane grybais
Šie papildai puikiai papildo vienas kitą – kaip gi protas be energijos?
Lion's mane
(2 pirkėjų atsiliepimai)

19,80 

Turime

Išbandyk Bestselerių grybų rinkinį ir sutaupyk!

Šis rinkinys palaiko energijos lygį, “pamaitina” protą ir kovoja su laisvaisiais radikalais. Rinkinį sudaro net 270 kapsulių!

Adaptogeninių grybų rinkinys

58,40  52,56 -10%

Turime

Pasiūlymai su šiuo produktu

Apie mus kalba

+40000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

5 reviews for Kordicepso grybai

 1. Viktorija

  Esu dviejų mažamečių vaikų mama, žmona, verslininkė, aktyviai sportuoju ir man 35, tai visą tai sudėjus-energijos tikrai ne viskam ir ne visuomet užtenka, bet pradėjus naudoti šį papildą ne tik pastebėjau padidėjusį energijos kiekį, bet ir tai kad sumažėjo nuotaikų šuoliai. Ačiū už tai ką darote 🙂

 2. Gabrielė

  Super produktas! Jaučiuosi energingesnė dienos metu, sumažinau ženkliai kavos naudojimą, bet vis tiek jaučiuosi puikiai, nejaučiu mieguistumo.

 3. Karolina

  Baigiu sugerti buteliuką ir akivaizdžiai turiu daugiau energijos. Būdavau pridvėsus jau nuo ryto. Dabar žvali lekiu į dieną ir taip iki pat vakaro 🤗

 4. Alanas

  Tikrai veikia, jaučiu 💪 Gyme reikia mažiau poilsio tarp settų, turiu daugiau jėgos. Krepšinio aikštelėj daugiau ištvermės, visada galiu palaikyt panašų tempą, po matcho iškart galiu žaist sekantį

 5. Kristina

  Labai patogu vartoti. Geriu kasdien, jaučiasi, kad daugiau sveikatos sportuot. Nežinau, čia placebas, ar tas grybas stebuklingas 😃

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(5 pirkėjų atsiliepimai)

Kaip naudoti?

cordycepsas

Siūlome 2 kapsules per dieną užgerti stikline vandens. Po reguliaraus pakuotės sunaudojimo, siūloma daryti mėnesio pertrauką.

Turime

Adaptogeninių grybų rinkinys

-10%

Šį maisto papildą rasite 5 adaptogenų rinkinyje
Užsisakant Adaptogenų rinkinį, kurį sudaro Chaga, Kordicepsas, Lion's Mane, Reishi ir Ašvaganda gausite net 450 kapsulių 10% pigiau.

100,30  90,27 -10%

Turime