Ekologiškos Lion’s Mane grybo kapsulės | Daily Spoon
Lion's mane

Lion’s Mane grybai

Ekologiškos Lion's Mane grybo kapsulės.

(7 pirkėjų atsiliepimai)

19,90 

90 kapsulių

Turime

Perki ne pirmą kartą?

Nemokamas siuntimas ir dovanos prenumeratoriams

Prenumeruoti

Apie produktą
Dar vadinamas „maistu smegenims“, Lion’s Mane (Gericijus) yra nepakeičiamas kasdienybės elementas, ypač dirbant protinį darbą. Jame slepiasi visos 8-ios būtinosios aminorūgštys, o jaunų grybų vaisiakūniuose yra net 19-a laisvųjų aminorūgščių ir daugybė mikroelementų. Be to, cinkas, geležis, selenas ir germanis daro jį tikra jėgaine protinei veiklai.

Ką daryti su pasibaigusia kapsulių pakuote?

Taip, buteliukai tinka rūšiavimui, bet ir čia skubėti nereikia. Pabaigus vartoti kapsules, buteliukai dėl savo sandarumo, apsaugančio nuo oro, ir tamsos, apsaugančios nuo saulės spindulių, ypač tinka supermaisto mišiniams, kai norisi juos vežtis į kelionę, darbą ar kitur. Vienu žingsniu į priekį, ieškant patogių būdų kasdieniams ritualams ir vienu ekologiniu pėdsaku mažiau!

Kas yra Lion’s mane?
Lion’s Mane, moksliškai žinomas kaip Hericium erinaceus, yra unikalus grybas, įgaunantis vis didesnį populiarumą dėl savo išskirtinių naudingų savybių.

„Jėgainė protui“, „maistas smegenims“, „eliksyras susikaupimui“ – įvairiausiai vadinamas adaptogenas vis labiau mėgiamas dirbančių protinį darbą, besimokančių, kai norima pasitelkti natūralias priemones atminčiai, lengvesniam susikoncentravimui ir miglos mažinimui.

Sudedamosios dalys ir maistingumas
Sudedamosios dalys: Ekologiško Gericijaus (Hericium erinaceus / Lion‘s mane / Liūto kartis) milteliai, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Kilmės šalis: NE ES ŽEMĖS ŪKIS
Kontrolės institucijos kodas: NL-BIO-01

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?
Suaugusiems vartoti po 2 kapsules 1-3 kartus per dieną, užsigeriant stikline vandens. Po reguliaraus vartojimo mėnesį, siūloma daryti mėnesio pertrauką.

Jei vartojate vaistus, prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 22°C temperatūroje.

Dera su Kordicepso grybais

Šie papildai puikiai papildo vienas kitą – kaip gi protas be energijos?

Cordyceps adaptogeniniai grybai
(7 pirkėjų atsiliepimai)

19,80 

Turime

Išbandyk Bestselerių grybų rinkinį ir sutaupyk!

Šis rinkinys palaiko energijos lygį, “pamaitina” protą ir kovoja su laisvaisiais radikalais. Rinkinį sudaro net 270 kapsulių!

Adaptogeninių grybų rinkinys

58,60  49,81 -15%

Turime

Pasiūlymai su šiuo produktu

Apie mus kalba

+60 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

7 reviews for Lion's Mane grybai

 1. Ignas

  Niekada nemaniau, kad papildai taip gerai veiks. Jūs netapsite “protingesni”, tačiau po pirmojo raundo tikrai pajusite, kad “brain fog” išnyksta. Lengviau sukoncentruoti dėmesį, išnyksta nerimas, lengviau valdyti savo emocijas ir jas suprasti. Protas veikia taip, kaip turėtų veikti pirmiausia. 100 % rekomenduosiu kitiems ir pats toliau juos vartosiu!

 2. Gabrielė

  Dingo „migla” mintyse, padėjo susikoncentruoti!

 3. Karolina

  Šis produktas padėjo išgyventi magistro rašymą, praktikas, darbą ir paskutinį egzaminą. Nors ir buvo didelis krūvis ir apkrova smegenims, bet pavyko likti susikoncentravus net ir po visos dienos darbų

 4. Indrė Patvirtintas pirkėjas

  Smegenų jie aišku nepridės, kad ir kaip kas nors norėtų. Bet kad mintys tapo aiškesnės, darbas produktyvesnis, tai galiu patvirtinti. Jau sugėriau visų Daily Spoon turimų adaptogenų kursus. Suku antrą ratą, ir labai džiaugiuosi.

 5. Aurelija

  Lion’s Mane yra mano metu atradimas. Dingo su skrandžiu problemos, o ir apmažėjo nerimo priepuoliai. Eina sau, niekada nemaniau kad būsiu tokia patenkinta papildais.

 6. Dovilė Patvirtintas pirkėjas

  Dėl didelio protinio darbo krūvio skundžiausia pablogėjusia koncentracija ir galvos svaigimu. Pradėjus vartoti Lions mane pastebėjau teigiamus pokyčius – geresnė koncentracija ir dingęs galvos svaigimas. Dabar tai tapo neatsiejamu maistu smegenims ir tikrais privalomas dalykas kiekvieno iš mūsų gyvenime.

 7. Brigita

  Jau suvartojau vieną buteliuką, tai galiu pasidalinti, kad labai pagerėjo dėmesio koncentracija. Po dviejų nėštumų tiek atmintis, tiek dėmesio sutelkimas buvo kažkur “pabėgęs“, tai pradėjus vartoti Lions mane pajutau teigiamą poveikį.

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(7 pirkėjų atsiliepimai)

Kaip naudoti?

Lion's mane nauda

Suaugusiems vartoti po 2 kapsules 1-2 kartus per dieną, užsigeriant stikline vandens. Po reguliaraus pakuotės sunaudojimo, siūloma daryti mėnesio pertrauką.

Turime

Adaptogeninių grybų rinkinys

-10%

Šį maisto papildą rasite 5 adaptogenų rinkinyje
Užsisakant Adaptogenų rinkinį, kurį sudaro Chaga, Kordicepsas, Gericijaus grybas, Reishi ir Ašvaganda gausite net 450 kapsulių 15% pigiau.

100,40  85,34 -15%

Turime

DUK
Ar jūsų produktai yra augalinės kilmės?
Taip, visi mūsų produktai yra 100% augalinės kilmės.
Ar produktuose nėra laktozės ir/ar glitimo?
Ne, mūsų produktai neturi gliuteno ir/ar laktozės ingredientų ir pėdsakų.
Ar galima produktus naudoti kartu?
Siūlome vienu metu naudoti vieną arba du adaptogenus, abiejų po dvi kapsules per dieną.
Ar galima naudoti nėštumo ir žindymo metu?
Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu. Bet nerekomenduojame, nes nėra atliktų tyrimų ir nustatytos saugios dozės.
Ar vaikai gali vartoti adaptogenus?
Prieš duodant adaptogeninių grybų papildų vaikams/paaugliams, rekomenduojama pasitarti su jų sveikatos priežiūros specialistu, kad būtų nustatytos tinkamos dozės ir užtikrintas visapusiškas saugumas. Įprastai rekomenduojame juos vartoti nuo 18 metų.