Lion's mane

Lion’s Mane grybai

Ekologiškos Lion's Mane grybo kapsulės.

(2 pirkėjų atsiliepimai)

19,80 

90 kapsulių

Turime

Apie produktą
Dar vadinamas „maistu smegenims“, Lion’s Mane (Gericijus) yra nepakeičiamas kasdienybės elementas, ypač dirbant protinį darbą. Jame slepiasi visos 8-ios būtinosios aminorūgštys, o jaunų grybų vaisiakūniuose yra net 19-a laisvųjų aminorūgščių ir daugybė mikroelementų. Be to, cinkas, geležis, selenas ir germanis daro jį tikra jėgaine protinei veiklai.

Ką daryti su pasibaigusia kapsulių pakuote?

Taip, buteliukai tinka rūšiavimui, bet ir čia skubėti nereikia. Pabaigus vartoti kapsules, buteliukai dėl savo sandarumo, apsaugančio nuo oro, ir tamsos, apsaugančios nuo saulės spindulių, ypač tinka supermaisto mišiniams, kai norisi juos vežtis į kelionę, darbą ar kitur. Vienu žingsniu į priekį, ieškant patogių būdų kasdieniams ritualams ir vienu ekologiniu pėdsaku mažiau!

Sudedamosios dalys ir maistingumas

Sudedamosios dalys: Ekologiško Gericijaus (Hericium erinaceus / Lion‘s mane / Liūto kartis) milteliai, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Kilmės šalis: NE ES ŽEMĖS ŪKIS
Kontrolės institucijos kodas: NL-BIO-01

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?
Suaugusiems vartoti po 2 kapsules 1-3 kartus per dieną, užsigeriant stikline vandens. Po reguliaraus vartojimo mėnesį, siūloma daryti mėnesio pertrauką.

Jei vartojate vaistus, prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 22°C temperatūroje.

Dera su Kordicepso grybais
Šie papildai puikiai papildo vienas kitą – kaip gi protas be energijos?
Cordyceps adaptogeniniai grybai
(5 pirkėjų atsiliepimai)

19,80 

Turime

Išbandyk Bestselerių grybų rinkinį ir sutaupyk!

Šis rinkinys palaiko energijos lygį, “pamaitina” protą ir kovoja su laisvaisiais radikalais. Rinkinį sudaro net 270 kapsulių!

Adaptogeninių grybų rinkinys

58,40  52,56 -10%

Turime

Pasiūlymai su šiuo produktu

Apie mus kalba

+40000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

2 reviews for Lion's Mane grybai

  1. Dovilė

    Dėl didelio protinio darbo krūvio skundžiausia pablogėjusia koncentracija ir galvos svaigimu. Pradėjus vartoti Lions mane pastebėjau teigiamus pokyčius – geresnė koncentracija ir dingęs galvos svaigimas. Dabar tai tapo neatsiejamu maistu smegenims ir tikrais privalomas dalykas kiekvieno iš mūsų gyvenime.

  2. Brigita

    Jau suvartojau vieną buteliuką, tai galiu pasidalinti, kad labai pagerėjo dėmesio koncentracija. Po dviejų nėštumų tiek atmintis, tiek dėmesio sutelkimas buvo kažkur “pabėgęs“, tai pradėjus vartoti Lions mane pajutau teigiamą poveikį.

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(2 pirkėjų atsiliepimai)
Easy to use
Paprasta naudoti
Created by nutritionist
Sukurta mitybos specialistės
Only natural ingredients
Natūralūs ingredientai
100% vegan
100% veganiška
No added sugar
Be pridėtinio cukraus
No artificial additives
Be dirbtinių priedų
Gluten & Dairy Free
Be glitimo ir pieno produktų

Kaip naudoti?

Lion's mane nauda

Siūlome 2 kapsules per dieną užgerti stikline vandens. Po reguliaraus pakuotės sunaudojimo, siūloma daryti mėnesio pertrauką.

Turime

Adaptogeninių grybų rinkinys

-10%

Šį maisto papildą rasite 5 adaptogenų rinkinyje
Užsisakant Adaptogenų rinkinį, kurį sudaro Chaga, Kordicepsas, Lion's Mane, Reishi ir Ašvaganda gausite net 450 kapsulių 10% pigiau.

100,30  90,27 -10%

Turime