20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Šokoladiniai baltymai

Juodojo šokolado skonio augalinės kilmės baltymai, praturtinti mineralais, adaptogenais ir matcha – natūraliam atsistatymui po sporto, raumenų masės augimui bei imunitetui.

VIENOJE PORCIJOJE 14 GRAMŲ BALTYMŲ

Tik Valentino proga dovanos nuo 48€

Su kodu KARAMELE – dovanosime karamelinę chai latte, su kodu SOKOLADAS – adaptogeninį karštą šokoladą dovanų.

(7 pirkėjų atsiliepimai)

28,90 

16 porcijų | 400 g pakuotė

Turime

Apie produktą
Mūsų siekis buvo sukurti baltymus, kurie atspindėtų šių laikų aktyvų žmogų. Augalinės kilmės, be laktozės, sintetinio skonio, emulsiklių, dažiklių ir kitų nereikalingų priedų, kurie erzina žarnyną ir odą.

Rezultate turime dviejų augalinės kilmės baltymų derinį, kuris užtikrina pilną aminorūgščių profilį. Tačiau ties baltymais nesustojome ir papildėme formulę adaptogenais, mineralais ir antioksidantais iš gamtos.

Natūralios kakavos ir vanilės derinys suteikia baltymams sodrų šokolado skonį. Tai baltymai – juodojo šokolado mylėtojams.

Nauda

Pamatinis ingredientas yra baltymai, kurie svarbūs raumenų funkcijos palaikymui ir augimui.

Mūsų žirnių baltymų bijoti nereikia. Taip, dauguma jų nėra tirpūs ir turi „miltingą skonį“, tačiau mūsiškiai yra pirmieji Europoje, kurių patentuojamas gaminimo procesas juos padaro kremiškos tekstūros ir be jokio žirnių skonio.

Nepamiršome įtraukti adaptogeninių grybų karaliumi tituluojamo reishi, dažnai naudojamo atletų energijai bei ištvermei palaikyti ir imunitetui stiprinti.

Šokolado skonį čia suteikia natūrali kakava, turtinga magniu ir geležimi. Pastarieji svarbūs nuovargio mažinimui ir normaliai energinių medžiagų apykaitai.

Jėgoms puoselėti į kompaniją prijungėme ir maca šaknį, pasižyminčią subtiliu medaus skoniu ir natūraliu saldumu.

Mišinyje puikuojasi ir matcha – atkeliavusi iš Japonijos ir skaičiuojanti tūkstančius metų kaip suteikianti tolygios energijos.

Topinambai padaro mišinį gausiu žarnyną puoselėjančių skaidulinių medžiagų ir aprūpina kaliu – svarbiu normaliai raumenų veiklai palaikyti.

Kaip naudoti?

Mišinys yra juodojo šokolado skonio, tad tinka susimaišyti su stikline vandens ar pieno, įsimaišyti į košę, jogurtą, kokteilį.

Rekomenduojama vartoti 2 valgomuosius šaukštus (14 g) per dieną. Naudojimo temperatūra neturėtų viršyti 80°C.

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje, geriausia – šaldytuve.

Sudedamosios dalys ir maistingumas

Sudedamosios dalys: žirnių baltymai, alkalizuota kakava, rudųjų ryžių baltymai, topinambai, reishi (tikrinio blizgučio) ekstraktas, maca (peruvinės pipirnės) šaknis, matcha, vanilės kvapioji medžiaga, Himalajų druska, stevijos ekstraktas.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Maistingumo lentelė

Išbandyk švelnios karamelės skonio baltymus
Augalinės kilmės baltymai, praturtinti mineralais, adaptogenais ir maca – natūraliam atsistatymui po sporto, raumenų masės augimui bei imunitetui.
(6 pirkėjų atsiliepimai)

29,90 

Turime

Cordyceps adaptogeniniai grybai
Puikiai dera su Kordicepso grybais
Šie grybai ypač pamėgti sportininkų kaip natūrali energijos palaikymo ar ištvermės gerinimo priemonė.
Cordyceps adaptogeniniai grybai
(7 pirkėjų atsiliepimai)

19,80 

Turime

Pasiūlymai su šiuo produktu

Apie mus kalba

+50 000
laimingų
klientų

Pirmieji tokie Europoje: augaliniai, bet kremiški baltymai

Žarnyno bakterijos

Įprasti žirnių baltymai (kairėje) dažnai yra netirpūs, miltingi ir žirnių skonio. Siekėme, kad sportuojantiems nebetektų rinktis baltymų skanių arba su suprantama sudėtimi, tad šiandien, mokslo ir technologijų dėka pirmieji Europoje turime (dešinėje) kremiškus, tirpius ir, anot fokus grupės, ypač skanius baltymus.

Turime

Dabar iš baltymų gali tikėtis daugiau

Gut prime ritualas mikrobiotai

-10%

Tai daugiau nei inovatyvūs baltymai. Sudėtį pakėlėme į kitą lygį su supermaisto ingredientais, tad vienoje porcijoje pavyks gauti ne tik 14 gramų baltymų, bet ir skaidulinių medžiagų, adaptogeninių grybų, kakavos, matchos ir maca šaknies saldžiai energijai.

Turime

Dviejų skonių rinkinys -15%

Rinkinį sudaro du skoniai – juodojo šokolado ir švelnios karamelės. Praturtini mineralais, adaptogenais ir antioksidantais – natūraliams atsistatymui po sporto. Natūrali sudėtis, kurią suprasi, ir skonis, kurio pasiilgsi.

Turime

Your Cart
0