20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Atsipalaidavimui

Supermaisto mišinys, gausus vitaminų, ašvagandos šaknies ir reiši grybų, nusiraminimui ir atsipalaidavimui.

(8 pirkėjų atsiliepimai)

22,60 

30 porcijų | 200 g pakuotė

Turime

Apie produktą
Po ilgos dienos svarbu rasti laiko sau ir atsipalaiduoti. Lengviau paleisti varginančias mintis bei nerimą pagelbės mišinuke esantys adaptogeninių savybių turintys ingredientai kaip ašvagandos šaknis ir reishi grybai bei vitaminai, kurie svarbūs nervų sistemos veiklai ir nuovargio mažinimui. Šis mišinukas yra švelnaus medaus skonio ir susimaišius su šiltu augaliniu pienu taps šiltu vakaro ritualu.
Nauda
Mišinuke randama ašvagandos šaknis, kitaip vadinama migdomąja vitanija, yra žinoma dėl savo adaptogeninių savybių, kurios yra svarbios mūsų kognityvinei sveikatai. Skirtingai nuo daugelio supermaisto ingredientų, ašvaganda turi ne stimuliuojantį, bet raminantį ir atpalaiduojantį poveikį.

Reishi grybai taip pat yra žinomas adaptogenas, padedantis stiprinti imunitetą mažindamas fizinio ir psichologinio streso poveikį organizmui. Žirnių baltymai yra skirti nervų sistemos palaikymui, nuotaikos reguliavimui ir miego kokybei gerinti. 

Mišinuke gausu B grupės vitaminų, tokių kaip tiaminas, niacinas, B6 ir B12, kurie padeda palaikyti nervų sistemos veiklą ir psichologinę funkciją. Acerola vyšnios yra natūralus vitamino C, svarbaus nervų sistemos darbui ir nuovargio mažinimui, šaltinis.

Kokių rezultatų galite tikėtis?

Garantuojame aukščiausią ingredientų kokybę ir natūropatinės mitybos specialistės žinias kuriant šiuos produktus. Siekdami būti atviri tiek apie galimus pasiekti rezultatus naudojant mišinuką, tiek apie mišinuko limitacijas, pabrėžiame, kad kelionėje į sveikatingumą ir gerą savijautą mišinukas yra tik papildoma pagalba. Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu atsižvelgti į visus mūsų organizmo sveikatai įtaką darančius veiksnius, tokius kaip mityba, išorinė priežiūra bei stresas.

Sudedamosios dalys ir maistingumas
Sudedamosios dalys: žirnių baltymai, ašvagandos šaknis, reishi grybai, lucuma, neaktyvių mielių dribsniai, liofilizuotos acerola vyšnios.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai)

Maistingumo lentelė

Kaip naudoti?
Mišinukas yra švelnaus medaus skonio, o skaniausia jį naudoti su šiltu augaliniu pienu. Jei norite mažiau sotumo, augalinį pieną galima maišyti su vandeniu. 

Rekomenduojama vartoti 1-2 arbatinius šaukštelius (6-8g) per dieną su 200ml stikline augalinio pieno.

Mišinuką laikyti šaldytuve. 

Pasiūlymai su šiuo produktu

Puikiai dera su mišinuku
Imunitetui

Puikiai dera su mišinuku Imunitetui - stiprina imunitetą natūraliais ingredientais.

(26 pirkėjų atsiliepimai)

21,70 

Turime

Sutaupyk pasirenkant
Rinkinį Balansui

Rinkinį sudaro mišiniai Atsipalaidavimui, Žarnynui ir Imunitetui.

(31 pirkėjo atsiliepimas)

67,00  60,48 -10%

Turime

+20000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

8 reviews for Atsipalaidavimui

 1. Monika

  Visus mišinius išbandžiau bent kartą ir nenusivyliau. Naudojant juos kasdien, jie tikrai pagerina bendrą sveikatą. Mano mėgstamiausi yra imunitetui, žarnynui ir atsipalaidavimui. Šiuo metu bandau naujausią jų mišinį hormonų pusiausvyrai ir jau pastebėjau teigiamų pokyčių 🤍 Be to, privalote išbandyti jų Matcha miltelius – jie tokie geri.

 2. Gabriele

  Turėjau daugiau nei pakankamai laiko išbandyti mišinuką…🙈 ir tiesiog norėjau pasidžiaugti jūsų kuriama nuoširdžia aplinka ir puikia komunikacija bei produktais!✨ Dėl paties Relax mišinuko – jį įsigyti galiausiai paskatino nerimas, šiuo metu aplankantis gan dažnai bei neleidžiantis greitai ir ramiai užmigti, o kur dar papildoma iniciatyva paremti Ukrainą!👏 Atrasta vakaro rutina, kurioje dabar smarkiai dominuoja mišinukas, leidžia lengviau užmigti ir džiaugtis kokybiškesniu poilsiu. Ačiū! 🌿

 3. Liveta

  Naudoju mišinuką “Relax” kiekvieną dieną. Iš pradžių pykausi su juo šiek tiek dėl skonio, bandžiau jaukintis su augaliniu pienu ir šiek tiek medaus, bet galiausiai „įsigudrinau”, tikiuosi jam nekenkdama, įsimaišyti šaukštelį mišinuko į savo latte gėrimą (be kofeino). Taip užpilu gėrimo miltukus, palaukiu ir tada įsimaišau „Relax” 🙂 Negaliu pasakyti, kad nerimą nuėmė kaip ranka, tačiau apskritai jaučiuosi išties ramesnė.
  Tikrai naudosiu mišinuką ir toliau, ir pabaigus pakuotę dar pirksiu naują, gal netgi prigriebsiu ir ką nors daugiau.

 4. Ugnė

  Nuo pat įsigyjimo “Relax” naudoju kiekvieną vakarą, jau tampa kaip ritualas. Esu labai patenkinta. Ir skonis geras, ir tinkama nata dienai pabaigti, o svarbiausia – efektas! Nors anksčiau miegodavau panašų valandų kiekį, bet dabar atrodo, kad miegu daug ilgiau vien dėl to, kad miegas kokybiškesnis ir jaučiuos geriau. Jau svarstau tą patį mišinuką nupirkti ir mamai, ir, žinoma, kai baigsis, įsigysiu papildymą 🙂

 5. Liveta

  Nėra taip, kad sugeri ir magiškai viską kaip ranka nuima, bet ilgėliau pagėrus tikrai jaučiuosi ramesnė ir psichologiškai tvirtesnė. 🙂 Dabar baiginėju pirmą pakuotę, sakysiuosi antrą!

 6. Monika

  Labai patinka! Po sunkesnės dienos pasidarius šiltą gėrimą su mišinuku ir augaliniu pienu, atrodo tą susikaupusią įtampą lyg kokį šydą nuima ir nuramina 🖤

 7. Živilė

  Buvau max užstresavus ir be vietos, pagurkšnojau ramiai ir atrodo, kaip ranka nuėme! Net galvos skausmas išgaravo kažkur. Liux naujiena!

 8. Ieva

  Turėjau galimybę išbandyti šį mišinuką prieš paleidimą ir jis man labai patiko! Taip skanu susimaišius su pienu ir gal sutapimas, bet tuos kelis vakarus, kai jį naudojau – miegojau tiesiog puikiai. Puiki sudėtis, senai ieškau tokio produkto!

Add a review

Your email address will not be published.

(8 pirkėjų atsiliepimai)
Easy to use
Paprasta naudoti
Created by nutritionist
Sukurta mitybos specialistės
Only natural ingredients
Natūralūs ingredientai
100% vegan
100% veganiška
No added sugar
Be pridėtinio cukraus
No artificial additives
Be dirbtinių priedų
Gluten & Dairy Free
Be glitimo ir pieno produktų

Kodėl verta rinktis?

Ašvagandos šaknis padeda atsipalaiduoti

Ašvagandos šaknis –  turi ne stimuliuojantį, bet raminantį ir atpalaiduojantį poveikį. Tyrimai pastebėjo, kad ši šaknis taip pat gali pagerinti energijos lygį, sumažinti stresą ir jo padarinius mūsų organizmui. Šaltinis; šaltinis; šaltinis

Gali padėti mažinti stresą ir jo poveikį
B grupės vitaminaiĮvairių tyrimų apžvalga priėjo išvadą, kad B grupės vitaminai gali teigiamai veikti nuotaiką  ir bendrą kognityvinę funkciją, taip pat gali mažinti stresą bei jo poveikį organizmui. Šaltinis, šaltinis

Acerola vyšnios – vitaminas C taip pat padeda sumažinti nuovargį, gali turėti teigiamą poveikį smegenų veiklai ir mažinti kortizolio kiekį, kuris padidėja patiriant stresą. Šaltinis, šaltinis

Ašvagandos šaknis – gali padėti sumažinti stresą, nerimą ir kortizolio kiekį. Šaltinis, šaltinis.

Palaiko nervų ir psichologines funkcijas

Acerola vyšnios ir lucuma – vitaminas C taip pat padeda sumažinti nuovargį, turi teigiamą poveikį smegenų veiklai ir gali mažinti kortizolio kiekį, kuris padidėja patiriant stresą. Svarbu paminėti, jog mūsų kūnas negali pats gaminti vitamino C, tad yra svarbu jį gauti iš mitybos. Šaltinis, šaltinis

B grupės vitaminai – Įvairių tyrimų apžvalga priėjo išvadą, kad B grupės vitaminai gali teigiamai veikti nuotaiką  ir bendrą kognityvinę funkciją, taip pat gali mažinti stresą bei jo poveikį organizmui. Šaltinis, šaltinis

Gali teigiamai veikti nuotaiką

Acerola vyšnios ir lucuma – vitaminas C padeda nervų sistemos veiklai ir gali teigiamai veikti mūsų nuotaiką. Šaltinis, šaltinis, šaltinis.

Lucuma ir baltymai – gali turėti teigiamą poveikį nuotaikai ir smegenų veiklai. Šaltinis, šaltinis.

Gali gerinti miego kokybę ir mažinti nuovargį

Reishi grybai – pastebėta, kad reishi grybai gali mažinti fizinio ir psichologinio nuovargio poveikį. Šaltinis.

Acerola vyšnios ir lucumavitaminas C taip pat padeda sumažinti nuovargį, gali turėti teigiamą poveikį smegenų veiklai ir gali mažinti kortizolio kiekį, kuris padidėja patiriant stresą. Šaltinis, šaltinis, šaltinis.

Žirnių baltymai ir reishi grybai– pastebėta, kad šie ingredientai gali pagerinti miego kokybę. Šaltinis, šaltinis.

Kaip naudoti?

Mišinukas yra švelnaus medaus skonio ir susimaišius su šiltu augaliniu pienu tampa jaukiu gėrimu, kuris padės atsipalaiduoti. Jei norite mažiau sotumo, augalinį pieną galima maišyti su vandeniu. 

Turime

Krepšelis
Krepšelis dar tuščias.