20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Atsipalaidavimui

Supermaisto mišinys, skirtas atsipalaidavimui ir mūsų nervų sistemos puoselėjimui. Mišinukas gausus adaptogenų, tokių kaip ašvagandos šaknis, reishi grybai, bei vitaminai B ir C.

(2 pirkėjų atsiliepimai)

19,80 

30 porcijų | 200 g pakuotė

Turime

Apie produktą
Mišinyje yra adaptogeninių savybių turinčių ingredientų, kurie yra svarbūs kognityvinėms funkcijoms, padeda atsipalaiduoti ir mažina streso poveikį mūsų kūnui. Augaliniai baltymai šiame mišinuke yra skirti nervų sistemai palaikyti ir padėti pagerinti miego kokybę, o vitaminai yra svarbūs nervų sistemos veiklai ir nuovargio mažinimui. Šis mišinukas yra švelnaus medaus skonio ir susimaišius su šiltu augaliniu pienu tampa jaukiu gėrimu, kuris padės atsipalaiduoti.
Nauda

Ašvagandos šaknis, kitaip vadinama  migdomąja vitanija, yra žinoma dėl savo adoptogeninių savybių, kurios yra svarbios mūsų kognityvinei sveikatai. Skirtingai nuo daugelio supermaisto ingredientų, ašvaganda turi ne stimuliuojantį, bet raminantį ir atpalaiduojantį poveikį. 

Reishi grybai yra taip pat yra žinomas adaptogenas, kuris padeda stiprinti imunitetą mažindamas fizinio ir psichologinio streso poveikį organizmui. Žirnių baltymai yra skirti nervų sistemos palaikymui, nuotaikos reguliavimui ir miego kokybei.

Mišinuke gausu B grupės vitaminų, tokių kaip tiaminas, niacinas, B6 ir B12, kurie padeda palaikyti nervų sistemos veiklą ir psichologinę funkciją. Acerola vyšnios yra natūralus vitamino C šaltinis, o jis taip pat yra svarbus nervų sistemos darbui ir nuovargio mažinimui. 

Sudėtis ir maistingumas

Sudėtis: žirnių baltymai, ašvagandos šaknis, reishi grybai, lucuma, neaktyvių mielių dribsniai, liofilizuotos acerola vyšnios.

(Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai).

Maistingumo lentelė
Kaip naudoti?

Mišinukas yra švelnaus medaus skonio, o skaniausia jį naudoti su šiltu augaliniu pienu. Jei norite mažiau sotumo, augalinį pieną galima maišyti su vandeniu. 

Rekomenduojama vartoti 1-2 šaukštelius (5-7 g) per dieną.

Pasiūlymai su šiuo produktu

Puikiai dera su mišinuku
Imunitetui

Puikiai dera su mišinuku Imunitetui - stiprina imunitetą natūraliais ingredientais.

(19 pirkėjų atsiliepimai)

18,90 

Turime

Sutaupyk pasirenkant
Rinkinį Balansui

Rinkinį sudaro mišiniai Atsipalaidavimui, Žarnynui ir Imunitetui.

(27 pirkėjų atsiliepimai)

58,00  52,20 -10%

Turime

+5000 laimingų klientų

Atsiliepimai

Ką apie mūsų produktus sako kiti visapusiškos mitybos fanai?

2 reviews for Atsipalaidavimui

  1. Živilė

    Buvau max užstresavus ir be vietos, pagurkšnojau ramiai ir atrodo, kaip ranka nuėme! Net galvos skausmas išgaravo kažkur. Liux naujiena!

  2. Ieva

    Turėjau galimybę išbandyti šį mišinuką prieš paleidimą ir jis man labai patiko! Taip skanu susimaišius su pienu ir gal sutapimas, bet tuos kelis vakarus, kai jį naudojau – miegojau tiesiog puikiai. Puiki sudėtis, senai ieškau tokio produkto!

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

(2 pirkėjų atsiliepimai)
Easy to use
Paprasta naudoti
Created by nutritionist
Sukurta mitybos specialistės
Only natural ingredients
Natūralūs ingredientai
100% vegan
100% veganiška
No added sugar
Be pridėtinio cukraus
No artificial additives
Be dirbtinių priedų
Gluten & Dairy Free
Be glitimo ir pieno produktų

Kodėl verta rinktis?

⬤ Ašvagandos šaknis padeda atsipalaiduoti

Ašvagandos šaknis –  turi ne stimuliuojantį, bet raminantį ir atpalaiduojantį poveikį. Tyrimai pastebėjo, kad ši šaknis taip pat gali pagerinti energijos lygį, sumažinti stresą ir jo padarinius mūsų organizmui. Šaltinis; šaltinis; šaltinis

⬤ Gali padėti mažinti stresą ir jo poveikį

B grupės vitaminaiĮvairių tyrimų apžvalga priėjo išvadą, kad B grupės vitaminai gali teigiamai veikti nuotaiką  ir bendrą kognityvinę funkciją, taip pat gali mažinti stresą bei jo poveikį organizmui. Šaltinis, šaltinis

Acerola vyšnios – vitaminas C taip pat padeda sumažinti nuovargį, gali turėti teigiamą poveikį smegenų veiklai ir mažinti kortizolio kiekį, kuris padidėja patiriant stresą. Šaltinis, šaltinis

Ašvagandos šaknis – gali padėti sumažinti stresą, nerimą ir kortizolio kiekį. Šaltinis, šaltinis.

⬤ Palaiko nervų ir psichologines funkcijas

Acerola vyšnios ir lucuma – vitaminas C taip pat padeda sumažinti nuovargį, turi teigiamą poveikį smegenų veiklai ir gali mažinti kortizolio kiekį, kuris padidėja patiriant stresą. Svarbu paminėti, jog mūsų kūnas negali pats gaminti vitamino C, tad yra svarbu jį gauti iš mitybos. Šaltinis, šaltinis

B grupės vitaminai – Įvairių tyrimų apžvalga priėjo išvadą, kad B grupės vitaminai gali teigiamai veikti nuotaiką  ir bendrą kognityvinę funkciją, taip pat gali mažinti stresą bei jo poveikį organizmui. Šaltinis, šaltinis

⬤ Gali teigiamai veikti nuotaiką

Acerola vyšnios ir lucuma – vitaminas C padeda nervų sistemos veiklai ir gali teigiamai veikti mūsų nuotaiką. Šaltinis, šaltinis, šaltinis.

Lucuma ir baltymai – gali turėti teigiamą poveikį nuotaikai ir smegenų veiklai. Šaltinis, šaltinis.

⬤ Gali gerinti miego kokybę ir mažinti nuovargį

Reishi grybai – pastebėta, kad reishi grybai gali mažinti fizinio ir psichologinio nuovargio poveikį. Šaltinis.

Acerola vyšnios ir lucuma – vVitaminas C taip pat padeda sumažinti nuovargį, gali turėti teigiamą poveikį smegenų veiklai ir gali mažinti kortizolio kiekį, kuris padidėja patiriant stresą. Šaltinis, šaltinis, šaltinis.

Žirnių baltymai ir reishi grybai– pastebėta, kad šie iIngredientai gali pagerinti miego kokybę. Šaltinis, šaltinis.

Kaip naudoti?

Mišinukas yra švelnaus medaus skonio ir susimaišius su šiltu augaliniu pienu tampa jaukiu gėrimu, kuris padės atsipalaiduoti. Jei norite mažiau sotumo, augalinį pieną galima maišyti su vandeniu. 

Turime

Krepšelis
Krepšelis dar tuščias.