Rutina energijai ir susikaupimui | Daily Spoon
Supermaisto rinkinys virškinimui, imunitetui, energijai

Energija ir fokusas

Energijai ir susikaupimui išbandykite sertifikuotą matchą ir Lion’s mane adaptogeninius grybus

53,70  48,33 -10%

2 x 100 g | 90 kapsulių

Turime

Apie rinkinį

Sertifikuota matcha iš Japonijos ne tik aprūpins tolygia energija be staigių kritimų, bet joje esantis L-teaninas leis lengviau susikaupti ir atlikti dienos darbus. Jai į parankę šoka adaptogenas Lion’s mane, dar vadinamas „maistu smegenims“ – kad miglos dirbantiems protinį darbą ir besimokantiems būtų dar mažiau.

Sudedamosios dalys

Matcha: 100% matcha žalios arbatos milteliai

Lion’s mane: ekologiško Gericijaus (Hericium erinaceus / Lion‘s mane / Liūto kartis) milteliai, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Kaip naudoti?

Rekomenduojame 2 Lion’s mane kapsules vartoti reguliariai, po 1-3 kartus dienoje užgeriant stikline vandens, o kai jaučiate, kad trūksta energijos – puodelį kavos iškeisti matcha latte.

Apie mus kalba

+50 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

“Visiškai nesitikėjau tokio efekto”

Pabaigiau vieną kursą gut prime ir drąsiai galiu sakyti, kad labiausiai poveikį pamačiau odoje. Nuo anksčiau buvusios aknės liko randeliai – veido priemonės tuos randelius kiek apramino, bet vis tiek geriausiai užmaskuodavo makiažas. Dabar matau, kaip tie bėrimų randeliai gerokai pašviesėjo ir jau vos matosi – visiškai nesitikėjau tokio efekto:) Be to, sumažėjo sunkumas pilve – visada pavalgius net ir mažesnę porciją, jausdavau kaip kūnas tiesiog traukia prie lovos, o dabar jaučiuos daug geriau.

Roberta apie ritualą Gut prime:

“Neapsakomai gera patirtis ir pats didžiausias AČIŪ už sugrąžintas dienas į panelių pasaulį!”

Pirmą kartą mėnesinių skausmo absoliučiai nebuvo, galvoju – tiesiog tokia diena iškrito. Antrą, trečią mėnesį.. Čia tikrai negali būti sutapimas. Dabar ne tik kad užmiršau 3 dienas per mėnesį gerti vaistus nuo skausmo, bet ir karšto vandens pūslę naudoju sišilti kojoms, o ne stengtis pamiršti pilvo egzistavimą. Neapsakomai gera patirtis ir pats didžiausias AČIŪ už sugrąžintas dienas į panelių pasaulį!

Agnė apie mišinuką Balansui:

“Kiekvienas rytas su šiuo mišinuku tik dabar labiau skatina meilę sau ir savo kūnui.”

Atvirai kalbant, nesitikėjau nieko įspūdingo ir pirkau vedama smalsumo, bet dabar drąsiai galiu teigti, kai tai vienas geriausių mano atradimų šiais metais! Mišinuką perku jau 3 kartą ir jo dėka ne tik puikiai susitvarkė žarnyno veikla, bet ir veido oda, išnyko visi bėrimai ir pagaliau galiu džiaugtis skaisčia oda. Kiekvienas rytas su šiuo mišinuku tik dabar labiau skatina meilę sau ir savo kūnui.

Monika apie mišinuką Žarnynui:

“Ne tik ataugo, bet ir labiau spindi, yra stipresni.”

Viskas prasidėjo nuo to, kad grįžau nelaiminga iš kirpyklos ir puoliau ieškoti visų įmanomų, tačiau kuo natūralesnių priemonių plaukų augimui skatinti. Ir nors buvau pakankamai skeptiška, nusprendžiau pabandyti. Reguliariai gėriau maždaug tris mėnesius, vėliau šiek tiek rečiau. Bet dabar negaliu atsidžiaugt plaukais. Ne tik ataugo, bet ir labiau spindi, yra stipresni. Be viso to, čia skaniausias mišinukas iš visų 😀

Paulina apie mišinuką Kolageno skatinimui:

“Pradėjus naudoti mišinuką, jau po poros savaičių bėrimų ant veido tikrai sumažėjo”

Aš tiesa sakant niekada ir neturėjau didelių problemų su oda, bet pasitaikydavo bėrimų tiek veido tiek pečių srityse, tačiau pradėjus naudoti mišinuką, jau po poros savaičių bėrimų ant veido tikrai sumažėjo, o nuo pečių VISIŠKAI DINGO, praėjo jau daugiau nei pusė metų, bėrimai negrįžo. Esu be galo dėkinga dailyspoon💛

Kamilė apie mišinuką Odai:

“Naudoju rytais ir tikrai jaučiu, kad turiu energijos visai dienai!”

Išnaudojau pirmąjį savo mišinuką energijai. Ir ką galiu pasakyti? Užsisaukiau dar! Nustojau žiovauti vidury dienos, dingo mieguistumas. Naudoju rytais ir tikrai jaučiu, kad turiu energijos visai dienai! Labai smagu, kad galima naudoti įvairiais būdais, todėl tikrai neatsibosta nei tas pats maistas, nei tas pats skonis. Rekomenduoju!

Austina apie mišinuką Energijai:

“Bendra organizmo savijauta geresnė, dėl to, manau, geresnė ir emocinė būsena”

Tapo jau nebeatsiejama mano kasdienybės dalimi, dėl kurio jaučiuosi kur kas “lengvesnė”, stengiuosi išgerti daugiau vandens, be to, poreikis užkandžiauti žymiai sumažėjo. Na, o ir šiaip bendra organizmo savijauta geresnė, dėl to, manau, geresnė ir emocinė būsena. Dar labai džiaugiuosi tuo, kad atradusi Jūsų produkciją, atradau ir be galo įdomų naujienlaiškį. Ačiū, kad esate ir kuriate!

Kotryna apie mišinuką Žarnynui:

“Sėdžiu nesusirgusi visą šitą sezoną ir manau, kad tai yra tik mišinuko dėka”

Kaip užtikau jūsų puslapį iškarto žinojau, kad man reikia mišinuko (o ypač pati labai domiuosi visais superfoods/micronutrients) taigi žinojau, kad jūsų brand’as yra butent man! Na dabar dar sėdžiu nesusirgusi visą šitą sezoną ir manau, kad tai yra tik mišinuko dėka (nes šiaip sergu visados kai tik pasikeičia metų laikas) Taigi ačiū jums labai!

Monika apie mišinuką Imunitetui:

Kokios yra šių ritualų savybės?

Lion's Mane

Lion’s Mane yra nepakeičiamas kasdienybės elementas, ypač dirbant protinį darbą.

Jei jaučiatės tarsi lengvai apduję ar turite dėmesio bei koncentracijos problemų, susijusių su darbu ar studijomis, šis papildas gali būti jūsų naujas geriausias draugas. Nors jis gali sustiprinti imuninę sistemą, kaip ir kiti išvardyti adaptogenai, šis, iš tikrųjų, labiausiai yra skirtas smegenų funkcijoms palaikyti.

Daugiau informacijos

Matcha

Tiesiai iš Japonijos atkeliavusi sertifikuota matcha arbata padės palaikyti tolygų energijos kiekį dienoje.

Matcha – iš Japonijos atkeliavusios žaliosios arbatos milteliai, gausūs antioksidantais, vitaminais ir mineralais. Jos sudėtyje esantis kofeinas, skirtingai nei kavoje, iš organizmo yra išleidžiamas po truputį, lygiais intervalais. Tai užtikrina, jog iš kofeino gaunama energija pasisavinama tolygiai, todėl energingesni ir žvalesni jaučiatės ilgesnį laiko tarpą.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Rekomenduojame 2 Lion’s mane kapsules vartoti reguliariai, po 1-3 kartus dienoje užgeriant stikline vandens, o kai jaučiate, kad trūksta energijos – puodelį kavos iškeisti matcha latte.

Turime