Rinkinys imunitetui ir ramybei | Daily Spoon
Supermaisto rinkinys virškinimui, imunitetui, energijai

Imunitetas ir ramybė

Imuniteto stiprinimui, ramybei ir kokybiškesniam miegui – reishi ir ašvaganda kapsulės, mišinukas Imunitetui

64,00  57,60 -10%

30 porcijų | 180 kapsulių

Šiuo metu neturime

Apie rinkinį

Du adaptogenai, ašvaganda ir reishi, yra gerai žinomi dėl savo raminamųjų savybių, o pastarasis reishi dar ir imunitetą stiprinančių. Mišinukas imunitetui, skirtas pasigaminti ciberžolių latte, ne tik papildomai aprūpins reishi, bet ir taps kasdieniu šiltu ritualu, su imbieru, švelniu ceilono cinamonu, vitaminu C ir antioksidantais – sezonui be susirgimų.

Sudedamosios dalys

Reishi: ekologiško Tikrinio blizgučio (Ganoderma lingzhi / Reishi) milteliai, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas), ekologiškas saulėgrąžų aliejus.

Ašvaganda: ekologiški ašvagandos šaknų milteliai (Withania somnifera), hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Imunitetui: tikrinis blizgutis (reishi grybai), paprastasis sergetis (lucuma), imbieras (Zingiber officinale), ceilono cinamonas (Cinnamomum verum), ciberžolė, juodieji pipirai, kokosų MCT, avižų pieno milteliai, gvazdikėliai, kardamonas, muskatas.

Supakuota patalpoje, kurioje galimi riešutų ir salierų pėdsakai.

Kaip naudoti?

Reishi ir ašvaganda kapsules vartokite reguliariai – po 2 kapsules dienos metu prieš maistą. Mišinuką Imunitetui rekomenduojame kelis kartus per savaitę du šaukštelius susimaišius su augalinio pieno stikline ir šaukšteliu medaus.

Laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje.

Apie mus kalba

+60 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

Kokios yra šių ritualų savybės?

Imunitetui

Supermaisto mišinys, gausus antioksidantų, reishi grybų ir mineralų imuniteto stiprinimui.

Imuninė sistema vykdo mūsų organizmo apsauginę funkciją, todėl svarbu pasirūpinti, kad ji būtų stipri. Šio mišinuko sudėtyje esantys reishi grybai yra skaidulų bei geležies šaltinis, stiprinantis mūsų imunitetą ir mažinantis nuovargį.
Aromatingi prieskoniai, tokie kaip ceilono cinamonas, imbieras ir ciberžolė pavers mišinuką jaukiu bei šildančiu gėrimu.

Daugiau informacijos

Reishi

Tradicinėje kinų medicinoje reishi, dėl savo gydomųjų savybių ir ilgos istorijos, yra žinomas kaip „nemirtingumo grybas”.

Daugiausia ovacijų susilaukia dėl imuniteto stiprinimo ir naudos siekiant apsisaugoti nuo infekcinių ligų, sumažinti uždegiminius procesus. Be to, reishi kartu gali padėti ir susikoncentruoti, nurimti.

Daugiau informacijos

Ašvaganda

Ašvaganda yra adaptogenas, dar vadinamas kaip „migdomoji vitanija”, labiausiai paplitęs Indijoje ir Nepale.

Migdomoji vitanija – adaptogenas, tokį pavadinimą gavęs tikrai ne veltui. Ašvaganda žinoma dėl raminamųjų savybių, ypač siekiant sumažinti stresą, pagerinti miego kokybę, atmintį, protinę ir pažinimo funkciją.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Reishi ir ašvaganda kapsules vartokite reguliariai – po 2 kapsules dienos metu prieš maistą. Mišinuką Imunitetui rekomenduojame kelis kartus per savaitę du šaukštelius susimaišius su augalinio pieno stikline ir šaukšteliu medaus.

Šiuo metu neturime