Ekologiškų adaptogenų rinkinys | Daily Spoon
Lion's mane, Chaga, Cordyceps, Reishi ir Ashwagandha

5 adaptogenų rinkinys

Kordicepso, Lion's Mane, Chaga, Reishi ir Ašvagandos adaptogenų rinkinys palaiko energijos lygį, "pamaitina" protą ir kovoja su laisvaisiais radikalais, gerina miego kokybę bei stiprina imuninės sistemos veiklą.

100,40  85,34 -15%

450 kapsulių

Šiuo metu neturime

Apie rinkinį

Šis rinkinys siekia rūpintis jūsų gera savijauta. Kordicepsas prisidės prie nuovargio mažinimo bei energijos palaikymo ar ištvermės gerinimo, Lion’s Mane suteiks reikiamų medžiagų sklandžiai protinei veiklai, o Chaga skubės į kovą su laisvaisiais radikalais. Reishi pasirūpins tinkama nervų sistemos veikla ir užtikrins kokybišką miegą, o Ašvaganda puoselės imuninės sistemos veiklą.

Ką daryti su pasibaigusia kapsulių pakuote?

Taip, buteliukai tinka rūšiavimui, bet ir čia skubėti nereikia. Pabaigus vartoti kapsules, buteliukai dėl savo sandarumo, apsaugančio nuo oro, ir tamsos, apsaugančios nuo saulės spindulių, ypač tinka supermaisto mišiniams, kai norisi juos vežtis į kelionę, darbą ar kitur. Vienu žingsniu į priekį, ieškant patogių būdų kasdieniams ritualams ir vienu ekologiniu pėdsaku mažiau!

Produktų sudedamosios dalys

Kordicepsas: Ekologiško Kininio kordicepso (Cordyceps Sinensis) milteliai, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Lion’s Mane: Ekologiško Gericijaus (Hericium erinaceus / Lion‘s mane / Liūto kartis) milteliai, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Chaga: Ekologiško Įžulniojo skylenio (Inonotus obliquus / Chaga / čiaga arba juodieji beržo grybai) milteliai, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Reishi: Ekologiško Tikrinio blizgučio (Ganoderma lingzhi / Reishi) milteliai, hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas), ekologiškas saulėgrąžų aliejus.

Ašvaganda: Ekologiški ašvagandos šaknų milteliai (Withania somnifera), hipromeliozė (veganiškas kapsulės apvalkalas).

Kilmės šalis: NE ES ŽEMĖS ŪKIS
Kontrolės institucijos kodas: NL-BIO-01

Kaip naudoti?
Siūlome vienu metu naudoti vieną arba du grybus, abiejų po dvi kapsules per dieną. Tarkime, pradėti nuo Cordyceps ir Chaga. Kai po mėnesio juos sunaudosite, galite pradėti naudoti Ašvagandos kapsules.

Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 22°C temperatūroje.

Tolygiam energijos pasikrovimui išbandyk matchą

Matcha arbata iš Japonijos padės susikaupti ir išvengti staigaus energijos kritimo dienos metu.

Klasikinė matcha
(77 pirkėjų atsiliepimai)

16,90 

Turime

Atsiaugink kasas su Hair rinkiniu

Plaukų slinkimo mažinimui ir augimui siūlome serbentų skonio ritualo Hair kursą su 10% nuolaida.

Probiotikai

69,80  62,80 -10%

Turime

Apie mus kalba

+50 000
laimingų
klientų

Atsiliepimai

“Visiškai nesitikėjau tokio efekto”

Pabaigiau vieną kursą gut prime ir drąsiai galiu sakyti, kad labiausiai poveikį pamačiau odoje. Nuo anksčiau buvusios aknės liko randeliai – veido priemonės tuos randelius kiek apramino, bet vis tiek geriausiai užmaskuodavo makiažas. Dabar matau, kaip tie bėrimų randeliai gerokai pašviesėjo ir jau vos matosi – visiškai nesitikėjau tokio efekto:) Be to, sumažėjo sunkumas pilve – visada pavalgius net ir mažesnę porciją, jausdavau kaip kūnas tiesiog traukia prie lovos, o dabar jaučiuos daug geriau.

Roberta apie ritualą Gut prime:

“Neapsakomai gera patirtis ir pats didžiausias AČIŪ už sugrąžintas dienas į panelių pasaulį!”

Pirmą kartą mėnesinių skausmo absoliučiai nebuvo, galvoju – tiesiog tokia diena iškrito. Antrą, trečią mėnesį.. Čia tikrai negali būti sutapimas. Dabar ne tik kad užmiršau 3 dienas per mėnesį gerti vaistus nuo skausmo, bet ir karšto vandens pūslę naudoju sišilti kojoms, o ne stengtis pamiršti pilvo egzistavimą. Neapsakomai gera patirtis ir pats didžiausias AČIŪ už sugrąžintas dienas į panelių pasaulį!

Agnė apie mišinuką Balansui:

“Kiekvienas rytas su šiuo mišinuku tik dabar labiau skatina meilę sau ir savo kūnui.”

Atvirai kalbant, nesitikėjau nieko įspūdingo ir pirkau vedama smalsumo, bet dabar drąsiai galiu teigti, kai tai vienas geriausių mano atradimų šiais metais! Mišinuką perku jau 3 kartą ir jo dėka ne tik puikiai susitvarkė žarnyno veikla, bet ir veido oda, išnyko visi bėrimai ir pagaliau galiu džiaugtis skaisčia oda. Kiekvienas rytas su šiuo mišinuku tik dabar labiau skatina meilę sau ir savo kūnui.

Monika apie mišinuką Žarnynui:

“Ne tik ataugo, bet ir labiau spindi, yra stipresni.”

Viskas prasidėjo nuo to, kad grįžau nelaiminga iš kirpyklos ir puoliau ieškoti visų įmanomų, tačiau kuo natūralesnių priemonių plaukų augimui skatinti. Ir nors buvau pakankamai skeptiška, nusprendžiau pabandyti. Reguliariai gėriau maždaug tris mėnesius, vėliau šiek tiek rečiau. Bet dabar negaliu atsidžiaugt plaukais. Ne tik ataugo, bet ir labiau spindi, yra stipresni. Be viso to, čia skaniausias mišinukas iš visų 😀

Paulina apie mišinuką Kolageno skatinimui:

“Pradėjus naudoti mišinuką, jau po poros savaičių bėrimų ant veido tikrai sumažėjo”

Aš tiesa sakant niekada ir neturėjau didelių problemų su oda, bet pasitaikydavo bėrimų tiek veido tiek pečių srityse, tačiau pradėjus naudoti mišinuką, jau po poros savaičių bėrimų ant veido tikrai sumažėjo, o nuo pečių VISIŠKAI DINGO, praėjo jau daugiau nei pusė metų, bėrimai negrįžo. Esu be galo dėkinga dailyspoon💛

Kamilė apie mišinuką Odai:

“Naudoju rytais ir tikrai jaučiu, kad turiu energijos visai dienai!”

Išnaudojau pirmąjį savo mišinuką energijai. Ir ką galiu pasakyti? Užsisaukiau dar! Nustojau žiovauti vidury dienos, dingo mieguistumas. Naudoju rytais ir tikrai jaučiu, kad turiu energijos visai dienai! Labai smagu, kad galima naudoti įvairiais būdais, todėl tikrai neatsibosta nei tas pats maistas, nei tas pats skonis. Rekomenduoju!

Austina apie mišinuką Energijai:

“Bendra organizmo savijauta geresnė, dėl to, manau, geresnė ir emocinė būsena”

Tapo jau nebeatsiejama mano kasdienybės dalimi, dėl kurio jaučiuosi kur kas “lengvesnė”, stengiuosi išgerti daugiau vandens, be to, poreikis užkandžiauti žymiai sumažėjo. Na, o ir šiaip bendra organizmo savijauta geresnė, dėl to, manau, geresnė ir emocinė būsena. Dar labai džiaugiuosi tuo, kad atradusi Jūsų produkciją, atradau ir be galo įdomų naujienlaiškį. Ačiū, kad esate ir kuriate!

Kotryna apie mišinuką Žarnynui:

“Sėdžiu nesusirgusi visą šitą sezoną ir manau, kad tai yra tik mišinuko dėka”

Kaip užtikau jūsų puslapį iškarto žinojau, kad man reikia mišinuko (o ypač pati labai domiuosi visais superfoods/micronutrients) taigi žinojau, kad jūsų brand’as yra butent man! Na dabar dar sėdžiu nesusirgusi visą šitą sezoną ir manau, kad tai yra tik mišinuko dėka (nes šiaip sergu visados kai tik pasikeičia metų laikas) Taigi ačiū jums labai!

Monika apie mišinuką Imunitetui:

Kokios yra šių produktų savybės?

Kordicepsas

Vartojamas dėl nuovargio mažinimo bei kaip natūrali energijos palaikymo ar ištvermės gerinimo priemonė.

Dėl kordicepso gebėjimo padidinti deguonies įsisavinimą raudonuosiuose kraujo kūneliuose, žmogaus, kuris vartoja jo papildus, kūnas gauna didelę energijos dozę.

Daugiau informacijos

Lion's Mane

Lion’s Mane yra nepakeičiamas kasdienybės elementas, ypač dirbant protinį darbą.

Jei jaučiatės tarsi lengvai apduję ar turite dėmesio bei koncentracijos problemų, susijusių su darbu ar studijomis, šis papildas gali būti jūsų naujas geriausias draugas. Nors jis gali sustiprinti imuninę sistemą, kaip ir kiti išvardyti adaptogenai, šis, iš tikrųjų, labiausiai yra skirtas smegenų funkcijoms palaikyti.

Daugiau informacijos

Chaga

„Antioksidantų karaliumi“ pramintas Chaga (Įžulniojo skylenio) grybas skuba į kovą su laisvaisiais radikalais.

Tai vienas iš adaptogeninių savybių turinčių grybų, dar dažnai vadinamo juodojo beržo grybu. Iki šiol mokslininkai aptiko daugiau nei 200 jame esančių veikliųjų medžiagų, kurios prisideda prie jo galingo maistinių medžiagų ir antioksidantų šaltinio statuso.

Daugiau informacijos

Reishi

Tradicinėje kinų medicinoje reishi, dėl savo gydomųjų savybių ir ilgos istorijos, yra žinomas kaip „nemirtingumo grybas”.

Daugiausia ovacijų susilaukia dėl imuniteto stiprinimo ir naudos siekiant apsisaugoti nuo infekcinių ligų, sumažinti uždegiminius procesus. Be to, reishi kartu gali padėti ir susikoncentruoti, nurimti.

Daugiau informacijos

Ašvaganda

Ašvaganda yra adaptogenas, dar vadinamas kaip „migdomoji vitanija”, labiausiai paplitęs Indijoje ir Nepale.

Migdomoji vitanija – adaptogenas, tokį pavadinimą gavęs tikrai ne veltui. Ašvaganda žinoma dėl raminamųjų savybių, ypač siekiant sumažinti stresą, pagerinti miego kokybę, atmintį, protinę ir pažinimo funkciją.

Daugiau informacijos

Kaip naudoti?

Adaptogeninių grybų rinkinys

Siūlome vienu metu naudoti vieną arba du grybus, abiejų po dvi kapsules per dieną. Tarkime, pradėti nuo Cordyceps ir Chaga. Kai po mėnesio juos sunaudosite, galite pradėti naudoti Ašvagandos kapsules.

Šiuo metu neturime